Важливо знати

Кожна жінка і дівчина, безперечно, думає про своє інтимне здоров'я, адже від нього залежить її майбутнє. Справжнє людське щастя – мати дітей і гармонійні сімейні стосунки, але на перешкоді можуть стати, як виявляється, такі банальні речі, як засоби гігієни. Гінекологи всього світу стверджують, що необхідно користуватися натуральними засобами гігієни, щоб уникнути алергічних дерматитів і молочниці. Адже не дарма лікарі рекомендують носити тільки бавовняну натуральну спідню білизну, теж стосується і тампонів.

Розглянемо найнебезпечніші компоненти звичайних засобів гігієни, потенційно згубних для нашого здоров'я. В середньому в житті кожної жінки відбувається 450 менструацій, якщо помножити це число на кількість використовуваних тампонів вийде досить значна цифра – 12 000 тампонів. Ви тільки уявіть собі, скільки хімічних речовин, які можуть бути в тампонах, накопичаться у Вашому організмі?

Найнебезпечніші речовини в тампонах

 

  • Хлор і діоксин (побічний продукт після відбілювання хлором). Проблема в тому, що це канцерогенно небезпечна речовина, яка токсична для імунної та репродуктивної системи. При частому контакті з тілом, діоксин накопичується в тканинах і повільно розпадається, представляючи сильну загрозу організму. За даними наукових досліджень, навіть низький рівень діоксину може посприяти розвитку раку, ендометріозу, зниженню кількості сперми, придушенню імунної системи. Наукові дослідження пов'язують діоксини і їм подібні відходи відбілювання з вродженими каліцтвами, раком грудей і патологією розвитку статевих органів.
  • Віскозу отримують із деревини. Під час виробництва віскози сотні хімічних речовин просочують волокна, які потім контактують зі шкірою. 
  • Поверхнево-активні речовини, штучні ароматизатори, барвники. Багато виробників намагаються допомогти жінкам замаскувати неприємний запах під час менструації, але вся хімія потрапляє в кров через слизову, порушуючи роботу організму.


Альтернатива – бавовняні тампони
Бавовняні тампони допоможуть уникнути контакту з небезпечними речовинами. Після того як Ви спробуєте натуральні засоби гігієни, Ви більше ніколи не захочете користуватися синтетичними аналогами.

 

Поради
ТЕМА ДНЯ!
Поради для гарного самопочуття
19


Жіноче здоров'я

Чим можна втамувати голод
39