Важливо знати

Кожна жінка і дівчина, безперечно, думає про своє інтимне здоров'я, адже від нього залежить її майбутнє. Справжнє людське щастя – мати дітей і гармонійні сімейні стосунки, але на перешкоді можуть стати, як виявляється, такі банальні речі, як засоби гігієни. Гінекологи всього світу стверджують, що необхідно користуватися натуральними засобами гігієни, щоб уникнути алергічних дерматитів і молочниці. Адже не дарма лікарі рекомендують носити тільки бавовняну натуральну спідню білизну, теж стосується і тампонів.

Розглянемо найнебезпечніші компоненти звичайних засобів гігієни, потенційно згубних для нашого здоров'я. В середньому в житті кожної жінки відбувається 450 менструацій, якщо помножити це число на кількість використовуваних тампонів вийде досить значна цифра – 12 000 тампонів. Ви тільки уявіть собі, скільки хімічних речовин, які можуть бути в тампонах, накопичаться у Вашому організмі?

Найнебезпечніші речовини в тампонах

 

  • Хлор і діоксин (побічний продукт після відбілювання хлором). Проблема в тому, що це канцерогенно небезпечна речовина, яка токсична для імунної та репродуктивної системи. При частому контакті з тілом, діоксин накопичується в тканинах і повільно розпадається, представляючи сильну загрозу організму. За даними наукових досліджень, навіть низький рівень діоксину може посприяти розвитку раку, ендометріозу, зниженню кількості сперми, придушенню імунної системи. Наукові дослідження пов'язують діоксини і їм подібні відходи відбілювання з вродженими каліцтвами, раком грудей і патологією розвитку статевих органів.
  • Віскозу отримують із деревини. Під час виробництва віскози сотні хімічних речовин просочують волокна, які потім контактують зі шкірою. 
  • Поверхнево-активні речовини, штучні ароматизатори, барвники. Багато виробників намагаються допомогти жінкам замаскувати неприємний запах під час менструації, але вся хімія потрапляє в кров через слизову, порушуючи роботу організму.


Альтернатива – бавовняні тампони
Бавовняні тампони допоможуть уникнути контакту з небезпечними речовинами. Після того як Ви спробуєте натуральні засоби гігієни, Ви більше ніколи не захочете користуватися синтетичними аналогами.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122