Зі своєю основною задачею тампони справились

Я завжди використовувала (і зараз використовую) тампонами більш дорогих торгових марок, а про тампони під назвою «Мальва» ніколи не чула. Але якось раз сталося так, що терміново потрібні були тампони, я зайшла в найближчу аптеку і виявила, що в моєму гаманці залишилося зовсім мало грошей. На упаковку звичних тампонів мені явно не вистачало і я попросила фармацевта порекомендувати мені який-небудь більш дешевий варіант. На це фармацевт показала мені тампони Мальва. Ціна мене, звичайно, порадувала, оскільки коштували вони рази в три дешевше інших тампонів. В якості за таку ціну я, звичайно, сумнівалася, але іншого виходу у мене не було, тому я їх купила. 

Тампони мають бавовняний шнурок і, якщо вірити виробникові, виготовлені з екологічно чистих матеріалів (стовідсоткова бавовна). У відкритому вигляді тампон виглядає так. 

Такого акуратного спеціального покриття, як на більш дорогих тампонах, у них немає. Спочатку я нічого особливого від тампонів Мальва не очікувала. Та нічого особливого, в принципі, і не відбулося. Але результат використання мене порадував. Порадував тому, що якість тампонів виявилося досить хорошою, їх використання не викликало ніякого дискомфорту, вистачило на необхідну кількість часу. Загалом, зі своїм основним завданням тампони впоралися. 
Я не можу сказати, що тампони Мальва краще тампонів дорожчих і відомих брендів, але вони й не на багато гірше. На мій погляд, вони більш ніж виправдовують свою вартість і можуть служити альтернативою чи бюджетної заміною іншим (більш дорогим) торговим маркам.
 

Повний текст відгуку читайте тут

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122