3 правила струнких людей

Щоденні звички головним чином впливають на фігуру. Саме від них залежить, як ми виглядаємо і чи подобаємося самі собі. Дослідники назвали 3 правила, які допоможуть Вам завжди бути у відмінній формі! Якщо ж Ви бажаєте завжди бути в хорошій формі, тоді варто дотримуватися правил струнких людей.

Рух

Намагайтеся в будь-якій ситуації знаходити можливість рухатися, наприклад, не користуйтеся ліфтом, ходіть з роботи пішки. Приберіть в собі звичку сідати під час телефонних розмов або міркувати про щось лежачи на дивані. Найчастіше вставайте і ходіть. Навіть ходьба взад-вперед по дому, допоможе Вам скидати вагу без особливих зусиль.

Харчування

Радикальні дієти, голод і ще більш жорсткі методи – це не панацея від зайвої ваги. Необхідно просто виключити з раціону вживання жирних продуктів, булочок, цукерок і тістечок. Збалансоване харчування і фізична активність, на думку вчених, здатні творити чудеса, тому не варто впадати в крайнощі.

Прийом їжі

На жаль, більшість з нас звикли харчуватися на ходу: на роботі, перед екраном телевізора і монітором комп'ютера або навіть за кермом автомобіля. Така поведінка віддаляє людину від мети отримати струнку фігуру. Смакуйте кожну ложку страви і намагайтеся не відволікатися на сторонні речі – так Ваш організм зрозуміє, коли потрібно зупинитися, щоб не переїсти.
 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122