Дієта для ідеальної шкіри

20 августа 2017 - Мальва
Красива доглянута шкіра - мрія кожної представниці прекрасної статі. Але для того, щоб досягти такого результату однієї генетики недостатньо, доведеться підтримувати її ідеальний стан, докладаючи чимало зусиль. Адже на нашому обличчі відображаються всі наші звички і особливості способу життя.
 
Що і як впливає на шкіру?
 
Якщо Ви хочете, щоб Ваша шкіра була здоровою і виглядала чарівно, зверніть увагу на чинники, які негативно впливають на її стан і намагайтеся всіма способами їх уникати.

Так зовнішній вигляд шкіри помітно погіршується від різних психологічних розладів, особливо від стресу. Схожим ефектом володіє і недолік сну і відпочинку. Тому частіше розслабляйтеся, займайтеся улюбленою справою, добре висипайтеся і не дозволяйте негативним емоціям брати над Вами верх. Не забувайте і про помірних фізичних навантаженнях, частіше гуляйте на свіжому повітрі.

Безумовним аспектом, що впливає на стан шкіри, є раціон харчування. Якщо він незбалансований, Ви захоплюєтеся шкідливими для здоров'я продуктами або їх якість сумнівна - плачевний результат неодмінно відобразиться на обличчі. Як і залежність від шкідливих звичок: куріння і вживання алкоголю. Хочете, щоб шкіра іскрила здоров'ям, переглянете свій раціон, відмовтеся від шкідливих страв і напоїв, ретельно вибирайте продукти, які виявляться на обідньому столі і, звичайно ж, позбудьтеся від згубних звичок.

Істотний вплив на шкірний покрив має і навколишнє середовище, особливо забруднене повітря і ультрафіолетове випромінювання. Очевидно, що воно не може принести ніякої користі. Тому намагайтеся уникати впливу прямих сонячних променів і влаштовуйте вилазки на природу, подалі від міської суєти.

Ідеальна шкіра - меню на день
 
Як уже зазначалося, то, що ми їмо, так чи інакше відбивається на нашій шкірі. Саме тому так важливо вживати не тільки здорову їжу, але і збалансовану, тобто повний набір продуктів, що володіють необхідними вітамінами і мікроелементами. Ось перелік основних правил.
 Ваше денне меню повинно містити в достатній кількості круп'яних виробів - каші. Це може бути гречка, рис або вівсянка, приблизно 100 г.
 Обов'язковою вважається наявність білкової їжі: 1 яйце, нежирне м'ясо або риба (100 г).
 Великий користю володіють кисломолочні продукти. За день слід випивати 1-2 склянки, наприклад, кефіру і з'їдати 100 г сиру (або 50 г твердого сиру).
 Всупереч загальноприйнятій думці не варто відмовлятися і від хлібобулочних виробів. У раціоні має бути цільнозерновий хліб. 1-2 шматочків буде цілком достатньо.
 Не забувайте і про свіжі фрукти, овочі і зелень. За день можна з'їсти чотири плода, бажано різних видів.
 У раціоні обов'язково повинні бути присутніми жири, тому включіть в щоденне меню мінімум 2 дес. будь-якого рослинного масла. Можна побалувати себе і жменькою горішків.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
40