Продукти проти ПМС! Топ - 8

Cлово «ПМС» провокує «мурашки по шкірі». Дратівливість, нервозність, різкі перепади настрою, апатія, біль в нижній частині живота – знайомі майже кожній з нас. Саме цих днів ми чекаємо найменше і зовсім їм не радіємо. Виявляється, існує спеціальна дієта, яка допомагає впоратися з ПМС. 
 
Лікарі рекомендують включити в свій раціон певний список продуктів, які допомагають впоратися з усіма проблемами. Вони збагачують організм потрібними мікроелементами: кальцій, магній, вітаміни групи B і E. 
 
Під час ПМС рекомендовано вживати кисломолочні продукти. «Живі» біфідобактерії активізують обмінні процеси і роботу шлунково-кишкового тракту. Це допомагає уникнути здуття. 
 
Чай з ромашки створює легкий заспокійливий ефект. Він допомагає справитися з набряками і запальними процесами. 
 
Кукурудзяна каша, завдяки високому вмісту вуглеводів, здатна зменшити деякі передменструальні синдроми. Це довели дослідження американських вчених. 
 
Фініки, банани і горіхи допомагають впорат
ися з болем. Як варіант, можна приготувати з усіх цих інгредієнтів легкий салатик, заправивши його йогуртом. 
Червона риба містить жирні корисні кислоти, особливо Омега-3, яка покращує роботу серця і всієї кровоносної системи. До того ж Ви помітите поліпшення стану шкіри. 
 
Персики, абрикоси та інжир поповнюють запаси магнію. Саме від нестачі цього мікроелемента з'являється ПМС. 
 
М'ясо і риба – цінне джерело білка, якого в ці дні не вистачає організму, тому такі продукти повинні бути в раціоні. Для вегетаріанців підійдуть горіхи і насіння. 
 
Пийте багато води, щоб регулювати водний баланс і уникнути головного болю. 
 
Під час ПМС намагайтеся відмовитися від кофеїну, оскільки він може зробити Вас більш нервовою і підвищити дратівливість. 
 
Багато дівчат, які спробували цю нескладну дієту, залишилися задоволені результатом. Так, навіщо страждати, якщо можна поєднати приємне з корисним!
 
 
 

 

 

Продукти проти ПМС

 

 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122