Наші не гірше німецьких. Записки мандрівниці

Цей лист до нас редакцію прислала наша читачка Христина.

Без них ніяк. Мова йде про маленьку жіночу таємницю. Тампони дозволяють не вибиватися з життєвої колії, забезпечуючи комфорт і надійність, що дає мені можливість не зупинятися, а рухатися вперед ... Я вибираю тільки їх.

Кілька місяців тому мені пощастило відправитися в тривале відрядження до Німеччини, а саме до Франкфурта. Як і будь-яка інша жінка, я просто не змогла встояти перед можливістю влаштувати собі шопінг, тим більше в німецьких магазинах. Адже якість їхніх товарів відомо на цілий світ. Так от, на прилавках із засобами жіночої гігієни я знайшла тампони Be she, які випускають ексклюзивно для мережі супермаркетів Penny. Я була вражена їхньою якістю. Ніякі інші засоби гігієни для критичних днів не могли з ними зрівнятися завдяки їх особливої м'якості і комфорту. Звичайно ж, перед виїздом назад в Україну я купила пару коробочок. І стало мені цікаво, а чи є у нас в країні свої засоби жіночої гігієни або всі привізні. Загуглила і виявилося, що все-таки є. Таким чином, я дізналася про існування тампонів «Мальва», які, до речі, робить легендарний завод вати в самому центрі України. Буквально через пару днів коробочка «Мальви» виявилася у мене. Дійсно, по правді кажучи, викликали вони у мене сумніви, і я вирішила зробити незалежну експертизу в одній платній лабораторії. Сьогодні стало дуже популярно не просто тестувати на собі продукцію, а так само перш ніж використовувати це на собі, перевіряти. Чесно кажучи, я була просто в шоці, коли виявилося, що наші не гірші за німецькі. Давно пора вже зруйнувати стереотип про те, що нібито наші продукти завжди гіршої якості, ніж імпортні, саме він і заважає нам рухатися вперед.
 
Хочу поділитися своїми враженнями. Однаковий склад – натуральна бавовна, вибілена за допомогою перекису водню. Виключена наявність хлору та інших хімічних речовин. Якщо розірвати два тампона, то волокна будуть практично однаковими, а це означає, що в них немає синтетики. Бавовну можна визначити навпомацки – це дуже приємне, м'яке і пухнасте волокно.
 
 
 
Форма – стандартна, однаково зручно міняти, як наші, так і німецькі. Покриття дуже схоже. Я спеціально його зняла, щоб знайти різницю, але так її і не помітила. Щодо вартості, то вона мене порадувала, оскільки виявилася набагато нижче закордонних. Тампонів під назвою «Регуляр» мені вистачило на 6 годин, не було відчуття вологи і протікань. І найголовніше – це справжнісінький український продукт!

Всім рекомендую купувати!
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122