3 найефективніших методу проти целюліту

22 октября 2017 - Мальва

 

 Целюліт - «страшний сон» основної частини жіночого населення, тому кожна представниця прекрасної статі намагається всіма зусиллями боротися з його проявами. Які ж методи найефективніші в цій боротьбі і здатні привести до приголомшливого результату?
 
Масаж проти «апельсинової корочки»
 
Правильний масаж може стати ефективним засобом від прояву «апельсинової кірочки» на апетитних місцях жіночого тіла. Правда, в цьому випадку слід повністю довіриться професіоналу. Від домашніх процедур навряд чи результат буде відчутним. Саме кваліфікований фахівець знає в якому саме місці, з якою інтенсивністю і регулярністю потрібно працювати. При правильному підході позитивний ефект такого методу буде помітний вже після першого сеансу.
Не менш корисним для позбавлення від целюліту вважається і вакуумний масаж. Його проводять за допомогою спеціальних баночок, які можна купити в аптеці. Така процедура відноситься не до найприємніших, зате здатна зробити шкіру еластичною, пружною і позбавити від жирових відкладень.

Засоби від целюліту
 
Сучасний косметичний ринок в надлишку представляє величезний асортимент всіляких препаратів для боротьби з целюлітом, проте їх вартість часто досягає позамежних висот. Навіщо ж переплачувати, якщо можна з успіхом скористатися перевіреними методами, які одночасно ефективні й економні. Наприклад, приймати теплу ванну з додаванням морської солі (500 г) протягом 15-20 хвилин. Така процедура не тільки сприяє виведенню зайвої рідини з організму, але і прекрасно бореться з жировими відкладеннями, розщеплюючи їх. В результаті шкіра стає більш пружною і гладенькою.
Ще одним хорошим засобом для усунення «апельсинової кірочки» є кавовий скраб. У його склад входять кофеїн і антиоксиданти, які в тандемі забезпечують інтенсивне розщеплення жирів і поліпшення регенеративної функції епідермісу.
 
Контрастний душ
 
Що може бути прекрасніше тонізуючого контрастного душу вранці? Тим більше, якщо врахувати, що він теж ефективно бореться з проявами целюліту. Як саме? Справа в тому, що циклічність температурних перепадів води дозволяє по черзі звужувати і розширювати пори, в результаті чого видаляються не тільки різного роду забруднення з шкірного покриву, але і жирові відкладення.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254