4 кращих способи догляду за руками і ногами

Руки – це візитівка! Бездоганний манікюр, доглянуті руки і ноги завжди звертають на себе увагу. Будьте на висоті в будь-якій ситуації! 
Сучасні технології в косметології дозволяють професійно дбати про шкіру, створювати неймовірний дизайн і оформлення нігтів. 
 
Манікюр та педикюр 
 
Ваші руки і ноги будуть бездоганно чистими і акуратними. Шкіра стане м'якою і шовковистою. При регулярному виконанні Ви назавжди забудете про неприємні кутикули, суху шкіру, а стопи скажуть «дякую» за позбавлення від натоптишів і мозолів.  
Нарощування нігтів 
 
Ідеальний манікюр і педикюр на довгий час при мінімумі затрат. Гелева або акрилова технологія забезпечує захист натуральному нігтю, завдяки чому пластина стає міцнішою і еластичнішою. Після нарощування, Ви можете забути про догляд за нігтямияк мінімум на 2-3 тижні. А різноманітність вибору дизайнерського оформлення дозволяє створювати справжні витвори мистецтва. 
 
Манікюр Minx 
 
Цей модний голлівудський манікюр дозволяє втілити в реальність будь-який дизайн, навіть акваріумний розпис. Сьогодні – це найстильніший і невибагливий вид оформлення нігтів, який просто обожнюють топ-моделі світу і голлівудські кінодіви. Після цієї процедури нігті стають ідеальними, як з обкладинок глянцевих журналів. 
 
Парафінотерапія 
 
Найефективніший метод оздоровлення і зволоження шкіри на руках, ногах, обличчі, животі та стегнах. В процесі цієї процедури створюється «ефект сауни», завдяки чому зі шкіри виводяться шкідливі токсини, вона стає здоровою, оксамитовою, гладкою і ніжною. 

Всі процедури по догляду – це неземна насолода. Ви поринете в світ блаженства і розслаблення, знімете стрес і отримаєте масу приємних емоцій. 
 
Важливо регулярно доглядати за руками і ногами, адже це не тільки естетичне, але і питання здоров'я. 
 
Догляд за руками і ногами потрібно робити комплексно, тобто дбати про нігті і шкіру. Адже навіть модний манікюр буде виглядати безглуздо на потріскавшій шкірі. Значить, не втрачайте часу!
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153