4 нових правила догляду за шкірою

29 июля 2017 - Мальва

 Сучасні наукові відкриття в світі косметології дозволяють по-новому поглянути на процес догляду за шкірою. Вченим вдалося провести інноваційні дослідження, які лягли в основу певних досягнень, знання яких допоможе зберегти молодість і красу шкірного покриву на довгі роки.


Ліпосоми в складі косметичних засобів

Ліпосоми - це особливі речовини, які здатні проникнути в глибокі шари шкірного покриву, тому вони можуть вирішити основну проблему більшості косметичних засобів. Вона полягає в тому, що всі корисні компоненти впливають тільки на верхній шар шкіри, що мінімізує їх дію. У свою чергу ліпосоми можуть з легкістю транспортувати ці складові в різні пласти епідермісу, що істотно підвищує ефективність косметичних засобів. До того ж ці речовини мають захисні і зміцнюючі функції.

Ліпідний бар'єр шкірного покриву

Ліпідний бар'єр шкірного покриву складається з пептидів і корисних бактерій, які володіють захисними властивостями. Порушити його цілісність може застосування занадто агресивних засобів. В результаті шкіра страждає від підвищеної сухості, лущення і свербіння. Разом з тим не можна і пропускати умивання, тому що це призводить до накопичення шкірного сала і забруднень, внаслідок чого може виникнути акне.

Раціон для лужного середовища

Для того щоб організм функціонував злагоджено і повільніше старів, його внутрішнє середовище повинно бути лужним, а не кислотним. Домогтися цього можна дотримуючись певного раціону.
Зокрема на сніданок бажано вживати круп'яні каші (гречку, пшоно, поленту, але не вівсянку і пшеницю) з овочевим салатом, заправленим ложкою олії, і з додаванням ложки насіння.
На обід можна поїсти суп або м'ясо з овочами.
Як вечері можна використовувати рибу, яйця, сир або бобові в тандемі з зеленими овочами і різної зеленню.
У перервах між основними прийомами їжі можна перекусити фруктами (до обіду) і горіхами (у другій половині дня).

Мікробом-френдлі косметика

Мікробом-френдлі косметика - це інноваційні засоби, які піклуються про так званої захисній плівці, яка складається з бактерій, що живуть усередині організму і на шкірному покриві і суттєво впливають на загальний стан здоров'я. Так що багато сучасних виробники стали випускати продукцію з урахуванням цього важливого фактора, підтвердженого дослідженнями вчених.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254