7 факторів, які роблять жінку привабливою

21 февраля 2016 - Мальва
Ключ до жіночої краси  це не косметика і модний одяг. Привабливою жінку роблять зовсім інші речі ... Дійсно, в сучасному суспільстві найчастіше зустрічають по одягу, але перше враження триває всього лише кілька хвилин, а далі в хід йде чарівність. Істина в тому, що справжня краса не залежить від якості помади, туші для вій або рум'ян.
 
 Існує сім факторів, використовуючи які, можна зробити на оточуючих бажаний ефект.

1. Улюблена справа
Захоплення має бути у кожної людини. Сучасний ритм життя змушує нас відчувати себе їдучим потягом, який не може зупинитися. Часом, дуже складно зупинитися зробити, то, що дійсно приносить задоволення і радість. Коли жінка нехтує своєю емоційною частиною, вона просто починає втрачати інтерес до життя.
Люди, захоплені улюбленою справою і які прагнуть до здійснення своїх мрій дуже привабливі.
 
2. Співчуття 
Якщо людина має холодне серце, він просто не вміє любити когось ще, крім себе.
Співчуття до партнера, батькам, колезі, одному   це те, що по-справжньому скріплює відносини людей.
Образ сучасної жінки сприймається як самозакохана особа. Набагато привабливіша та жінка, яка вміє отримувати і віддавати емоції.
 
3. Розум
Стереотипна думка про те, що якщо жінка красива, значить дурна. Двічі цей стереотип принижує жінок, оскільки виходить, що розумна жінка не може бути красивою. Це судження  всього лише помилка. Однак жінка, яка не витрачає час на розвиток свого інтелекту  це як письменник, який ніколи не читає книг. Не варто дотримуватися девізу: «Мені не потрібно розуміти світ  світ повинен зрозуміти мене!». Чим більше людина знає, тим вона цікавіша.

4. Позитивний погляд на життя
Постійне невдоволення – завжди відштовхує людей. Дійсно, дуже складно в сучасному темпі життя зберегти життєрадісність і позитивний настрій. Але важливо, вміти бути вдячним життя за те, що ми маємо. Якщо жінка сильно себе завантажує рутинними справами і не може розслабитися, навряд чи когось може приваблювати. Не шкодуйте свого часу на своє «я».
 
5. Наполегливість
Виявляється, жінка, яка відмовляється здаватися, дуже цікава і приваблива. Чоловіків надихає завзятість та цілеспрямованість, як в кар'єрі, так і в побутових і сімейних питаннях. Жіноча стійкість криється не тільки в бажанні контролювати своє життя. Сила і краса жінки полягає в умінні гідно приймати гірші або кращі події в житті.
 
6. Впевненість
 Самовпевненість і впевненість  різні поняття. Коли жінка свідомо презентує себе так, щоб отримати похвалу і захоплення  це просто не красиво з боку.  Впевненість  це почуття внутрішньої гідності людини щодо того, як він виглядає, говорить, думає або діє. Жінка, впевнена в собі і не потребує постійного підтвердження своєї привабливості, набагато красивіша, ніж та, яка постійно перебуває в пошуку схвалення оточуючих.
 

7. Енергія
 Жіноча енергія – це сила! Енергійна, активна і життєрадісна жінка діє на чоловіків як магніт! Якщо жінка йде за своєю пристрастю, демонструє співчуття, розвиває інтелект, таїть в собі спрагу пригод, відмовляється здаватися і зберігає почуття гідності, то від неї буде виходить енергія, що заряджає всіх і вся навколо.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254