Безголкова мезотерапія – безперешкодна доставка активних препаратів в клітки шкіри

Назва революційного методу безголкового мезотерапії говорить сама за себе. Така салонна процедура прекрасно підходить для тих, хто боїться уколів. Суть методу проста – індивідуально підібрані лікувальні коктейлі буквально проникають «під шкіру» і вирішують багато косметичних проблем. 
 
За допомогою безголкової терапії можна: 

  • розгладити зморшки і омолодити шкіру; 
  • усунути зневоднення; 
  • «підтягнути» овал обличчя, прибрати мішки під очима і друге підборіддя; 
  • позбутися від вугрового висипу, гіперпігментації, дерматоза, купероза, рубців. 
 
Як це діє? 
 
Залежно від виду проблеми, яку потрібно вирішити, на шкіру наносять спеціальні активні препарати. Після чого шкіру обробляють магнітними хвилями. Завдяки подібній обробці, проникність клітин посилюється в сотні разів, і натуральні компоненти без травм і больових відчуттів проникають у внутрішні шари шкіри. Причому, введені речовини накопичуються в тканинах і забезпечують тривалий ефект процедури. Дана технологія передбачає «доставку» оптимальної дози препарату без ризику зараження. 
 
Звичайний курс складається з 6-10 процедур, які проводять 1-2 рази на тиждень. Середня їх тривалість – 20-30 хвилин. Після терапії рекомендують робити підтримуючу процедуру один раз на місяць. Також можна провести і разову неінвазивну мезотерапію, наприклад, перед важливим заходом.  
 
Що стосується протипоказань, їх на порядок менше, ніж у традиційної мезотерапії, але, тим не менше, серед них: інфекційні захворювання шкіри, вагітність і лактація, онкологічні та серцево-судинні захворювання, епілепсія. 
 
Переваги безін'єкційної мезотерапії: 
 
  • цілеспрямований вплив на джерело проблеми; 
  • глибоке проникнення лікарських засобів; 
  • миттєвий стійкий ефект і відсутність реабілітаційного періоду; 
  • комфортність і безболісність процедури, відсутність слідів після неї. 
 
Якщо Ваша шкіра ще недосконала, з цим можна і потрібно боротися. Найефективніше це робити в хорошому салоні за допомогою висококваліфікованого косметолога. І безголкова мезотерапія в даному випадку може бути як не можна до речі.


 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153