Чистка обличчя. Обираємо кращий варінт для себе

Найпопулярніша косметична процедура – це чистка обличчя. Час від часу все вимагає очищення і наша шкіра не виняток. Існують різні методики чистки обличчя, але деколи складно вибрати саме те, що підійде Вам. Про це ми і поговоримо в цій статті. 

Сальні залози шкіри виробляють спеціальний фермент, який захищає шкіру від зневоднення і шкідливого впливу негативних факторів навколишнього середовища. З багатьох причин: гормональний збій, стрес, неправильне харчування, може збільшуватися вироблення шкірного сала. В результаті, сальні залози забруднюються і перестають нормально функціонувати, а на обличчі з'являються знайомі всім «чорні цятки». Вся справа в тому, що камедони знаходяться глибоко всередині шкіри, тому очищення обличчя вимагає грамотного і професійного підходу. Якщо Ви бажаєте гладку, ідеальну шкіру, тоді варто підібрати для себе оптимальний варіант чистки і робити її регулярно, відповідно до рекомендацій косметолога. 

Які бувають види? 

1. Ручна чистка. Косметологи рекомендують її для людей з жирним або змішаним типом шкіри. 
2. Механічна чистка робиться спеціальним інструментом, під назвою ложка Уна. 
3. Апаратна чистка (вакуумна чистка, ультразвукова чистка, дезінкрустація). Ці процедури підходять при несильному забрудненні шкіри. Найкращий результат видно на нормальній та сухій шкірі. Процедуру необхідно робити раз на 1-2 місяці. 
4. Лазерний пілінг – під впливом точкових температур і ударів, бактерії просто випаровується з-під шкіри. Дуже важливо, що при очищенні не відбувається внутрішнього пошкодження шкіри. Повний курс проводиться протягом трьох тижнів. 

Апаратна чистка: «плюси» і «мінуси» 
 
Поговоримо про переваги та недоліки найпопулярніших різновидів апаратної чистки – ультразвукової та вакуумної. 
 
Вакуумна чистка робиться спеціальною насадкою, яка створює повітря під негативним тиском. Після цієї процедури поліпшується кровопостачання, зникають сліди після акне і капілярні сіточки. Головний мінус – очищення шкіри відбувається дуже поверхово, тому можуть навіть не віддалятися омертвілі частинки. 

Ультразвукова чистка проникає глибоко в шкіру, завдяки чому відбувається якісне очищення від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, закупорок сальних залоз, видалення камедонів. Істотний «плюс» – це бережливе ставлення до шкіри, на відміну, від механічної чистки, коли шкіру розтягують, травмують і порушують верхній шар. Крім того, ультразвук робить ще й масаж на клітинному рівні, що покращує склад крові, активує обмін речовин і сприяє швидкій регенерації шкіри. Після процедури результат видно і відчувається дуже довго. «Мінус» – хвилі ультразвуку не можуть прибрати забруднення в глибоких прошарках шкіри.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153