Догляд за шкірою взимку. Особливості

Прогнозують швидке наближення сильних морозів – нарешті прийде справжня зима. Холод викликає безліч проблем зі шкірою, таких як: подразнення, лущення, сухість і почервоніння. При різких змінах температури наша шкіра відчуває сильний стрес. Щоб уникнути таких неприємностей, досить дотримуватися простих у виконанні рекомендацій протягом всього дня. 
 
Вранці. Зміна температури, коли ми виходимо з теплого дому на холодну вулицю, провокує сухість і роздратування. Значить, важливо готувати шкіру з самого ранку, а впоратися з цим допоможе правильне харчування і зволоження. Взимку сповільнюються обмінні процеси в організмі, внаслідок, чого клітини оновлюються рідше – і шкіра втрачає своє сяйво і здоровий колір. Який вихід – користуватися хорошим зволожуючим кремом. Головне правило, якого слід дотримуватися при використанні будь-якого крему – наносити його за декілька годин до виходу на вулицю. Волога підтримує ліпідний бар'єр, зміцнюючи шкіру. Також можна наносити живильний крем, як мінімум, за пів години, до виходу на вулицю. 

День ми проводимо в приміщеннях, де працюють опалювальні прилади, які висушують повітря. Від втрати вологи страждає не тільки суха шкіра, але і жирна, і змішаного типу. Зневоднення – це дефіцит вологи, а сухий тип шкіри страждає від нестачі речовин і жирового мастила. 
 
Тип шкіри визначає характер проблеми зі шкірою. Змішана і суха шкіра часто може лущитися, бути шорсткою, тьмяною, гіперчутливою, схильною до подразнення. Сірий відтінок, розширені пори – ознаки жирного типу шкіри, незважаючи на це вона виділяє більшу кількість підшкірного жиру. 

Який вихід? Вітамінні засоби допоможуть заповнити недолік вологи. Вітамін Е – потужний антиоксидант, вітамін С – натуральний колаген, цинк, селен та інші мікроелементи допоможуть правильно функціонувати шкірі. Завжди тримайте на своєму робочому місці зволожуючий гель для повік і термальну воду, крем-догляд для губ. Користуйтеся цими засобами, як тільки у Вас буде можливість, тут немає обмежень. 


Увечері необхідно обов'язково добре очистити шкіру від декоративної косметики. Дуже корисними будуть поживні і очищаючі маски, наприклад на основі глини. Регулярні оздоровчі процедури для шкіри допоможуть для швидкої регенерації і сповільнять процес старіння. 

Наніч обов'язково використовуйте нічні креми, які спеціально створені для того, щоб допомогти клітинам шкіри відновиться. Наносьте м'якими масажними рухами подушечками пальців. Виконуючи прості рекомендації косметологів, Ви забудете про проблеми з шкірою.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153