Доглянута жінка

10 декабря 2016 - Мальва

 Гарний одяг, манікюр і модельна хода - але все це має загальний неохайний вигляд. Поняття «доглянута жінок» таїть в собі багато секретів, про які ми сьогодні вирішили поговорити і почути вашу думку. Чи доводилося вам замислюватися, що таїть у собі поняття «доглянута жінка»?

1. Чудове і гарне волосся. Неохайно зачесане сухе волосся ніколи не додаде привабливості. Існують дві головні складові гарної зачіски: правильно підібрана стрижка і якісний догляд. Волосся завжди повинно бути чистими і доглянутими. До того ж, якщо Ви фарбуєте волосся, стежте за тим, щоб відросле коріння волосся не псувало загальний антураж.

2. Вдала зачіска. Зовсім не обов'язково робити складні укладання, адже простота і натуральність завжди будуть привабливіше. Легкі, м'які локони або випрямлене волосся доречне в будь-якій ситуації. Не допускайте розпатланих або заплутаних волосся.

3. Ідеальна шкіра. Чистий і доглянута шкіра є візитною карткою будь-якої жінки. Ви можете не приділяти стільки коштів і часу на макіяж, як повинні це робити для здоров'я шкіри. Незважаючи на те, що багато жінок в домашніх умовах можуть доглядати за собою, все ж не варто нехтувати послугами косметолога, який допоможе підібрати Вам догляд безпосередньо для вашої шкіри, а також проведе професійні процедури по догляду.

4. Брови. Коригувати форму брів необхідно хоча б 2 рази в тиждень, адже неохайні брови видно неозброєним оком. Якщо Ви не володієте навичками візажиста, краще звернутися до фахівця, який змоделює відповідну форму, яку потім ви зможете підтримувати деякий час.
Для жінок, які прагнуть бути не тільки ідеальними, але і мають дефіцит часу, вважають за краще перманентний макіяж.

5. Макіяж повинен бути природним, тоді він буде доречний в будь-якій ситуації. Також один з головних принципів - акцент потрібно робити або на очах, або на губах. Не зловживайте яскравими тонами, вони можуть бути недоречними в жарку погоду, вдень, а також на офіційних заходах.

6. Легкий загар. Влітку шкіра повинна бути хоч трохи бронзової. Засмага асоціюється зі здоров'ям і доглянутістю. Крім того, вона поліпшує вид шкіри. Але варто пам'ятати про те, що все красиво, що в міру. Тому не варто в зимовий період проводити багато часу в солярії, досить надати шкірі коричневого відтінку.

7. Руки. Якщо немає можливості зробити ідеальний манікюр, краще зовсім не фарбувати нігті, але вони повинні бути гарної форми і здоровими.
Багато з нас вважають за краще користуватися послугами майстра, тому як це швидко, красиво, професійно. Але, що ж робити, якщо немає доступу до вашого майстру, а манікюр став непридатним? Все елементарно, манікюрними ножицями акуратно обріжте зайві кутикули, пилочкою надайте нігтям форму, яку ви зможете зробити самостійно і покрийте безбарвним лаком.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254