Ефективні маски з дині

Пора соковитих динь і кавунів прийшла! Давайте скористаємося можливістю, яку дарує нам сама природа. Маски з дині приготовлені своїми руками є прекрасними засобами для догляду за шкірою обличчя влітку. Диня  тонізує, живить та зволожує шкіру, а також омолоджує і очищує. 

Маски для нормальної шкіри: 

1 Подрібніть диню в кашу. Нанесіть суміш на обличчя на 15-20 хвилин, потім змийте холодною водою. 
2 Змішайте 2 столових ложки кашки дині з чайною ложкою бджолиного меду і однією столовою ложкою сметани. Нанесіть на обличчя на 15-20 хвилин, потім змийте маску прохолодною водою. Ця маска чудово тонізує і живить шкіру обличчя. 
3 Протерти диню і сливи в кашку в рівних пропорціях, додати в цю суміш рослинне масло. Нанести маску на очищене обличчя, через 10-15 хвилин змити водою кімнатної температури. 
4 Нанести на обличчя тонкі смужки дині. Через 15-20 хвилин – зніміть їх. 

Для жирної шкіри: 

5. Розітріть диню на пюре. На 2-3 столових ложки пюре додайте збитий білок одного яйця і одну столову ложку сметани. Нанесіть маску на обличчя на 10-15 хвилин, потім змийте її водою кімнатної температури.
 
Для сухої шкіри: 

6 Змішайте кашку дині з жовтком одного яйця і однією столовою ложкою рослинного масла. Нанесіть цю маску на обличчя на 10-15 хвилин, потім змийте її теплою водою. 
7 Лосьйон для сухої шкіри обличчя: змішайте в рівних пропорціях  сік дині, молоко і мінеральну воду. Таким лосьйоном слід протирати шкіру обличчя щоранку. 
8 Відмінно тонізує і живить суху шкіру сік з дині. 
9 Кашку, яка залишилася після віджимання соку, нанесіть на очищене обличчя на 10-15 хвилин, потім змийте водою кімнатної температури. Перед нанесенням маски – протріть обличчя оливковою або кукурудзяною олією. Курс – 15-20 процедур. Частота – 2-3 рази на тиждень.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153