Факти про жіночий організм, про які Ви не здогадувалися

29 июня 2016 - Мальва
Жінки дуже відрізняються від чоловіків, адже не дарма ж існує таке твердження: чоловіки - з Марса, жінки - з Венери. Факти про жінок можуть навіть здивувати навіть самих представниць прекрасної статі. Давайте поговоримо, про ті факти, які для багатьох буде відкриттям.

Волосся у жінок ростуть набагато швидше, чоловічих
Жінки роблять епіляцію досить часто, оскільки волосся росте набагато швидше. Для багатьох боротьба із зайвою волоссям перетворюється в постійну проблему. Ось чому з'являються все нові і нові види епіляції.

Жіночі груди змінюються
Виявляється, жіночі груди змінюється протягом життя. І мова йде не тільки про вагітність, Наприклад, вони збільшується під час ніжності за рахунок припливу крові. Правда, збільшення розміру невелике всього на 25%.
 У жіночому організмі в кілька разів більше нервових закінчень, що пояснює високу «чутливість».

Щомісяця у жінок псується настрій
Ми говоримо про менструації, коли жінкам припадати не дуже легко. У ці дні представниці прекрасної статі стають дратівливими, нервовими і можуть засмучуватися через дрібниці. Якщо чоловік розумний, тоді в ці дні він буде просто виконувати забаганки своїх жінок - повірте, це єдиний відомий людству спосіб зберегти мир в сім'ї.

Жінки люблять вухами
Ця стара істина в реальному житті знаходить багато підтверджень. І не тільки тому що з фізіології у жінок слух розвинений краще. Для жінок дуже важливо чути гарні слова, що допомагає бути впевненою в собі, а значить і натхненній.

Жінки краще розрізняють запахи
Вчені з Пенсільванського університету встановили факт, що жіночий організм реагує на деякі запахи у вісім разів сильніше, ніж чоловічий. Ось чому ми так любимо хорошу парфумерію, і відразу відрізняємо запах одеколону коханого чоловіка.

Жінкам потрібно дивитися в очі
Психологи впевнені, що жінкам потрібно дивитися очі, щоб бути почутими. Прямий зоровий контакт гарантує ефективність діалогу.

Жінки гірше переносять спеку
В час спеки жінкам доводиться набагато важче, ніж чоловікам. Справа в тому, жінки потіють в два рази менше. В результаті, тіло гірше охолоджується, ось чому у жінок частіше бувають теплові удари, непритомність і так далі.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254