Гелеві чи актрилові нігті – що краще?

Нарощування нігтів – для тих, хто завжди бажає мати бездоганний манікюр. Раніше ця технологія була доступна лише богемі, сьогодні Ви самі можете випробувати всі принади нарощених нігтів. 
Навіщо нарощувати? 
 

- У Вас будуть доглянуті руки і красивий манікюр. 
- Нігті не будуть відслоюватися, жовтіти і тріскаться. Вони стануть міцними, тому не страшні прибирання в квартирі і навіть робота на дачі. 
- Можна зробити будь-яку форму і довжину нігтів. 
- Манікюр буде набагато довше триматися. Великий вибір дизайну і технологій манікюру. 
- Є варіанти матеріалів для нарощування, тому кожен зможе зробити оптимальний вибір для себе. 
- В процесі нарощування використовуються лікувальні матеріали, які зміцнюють і живлять натуральні нігті. 
- Не потрібно доглядати, адже корекцію проводить майстер. 
- Економія часу на догляд за собою. 
 
Якщо Ви хочете ловити на собі захоплені погляди і не турбуватися про догляд за нігтями – нарощені нігті саме для Вас. Бездоганний манікюр, розкішні і міцні нігті за пару годин –це не фантастика, а сучасні технології краси. 
 
Вибирайте 

Існують різні технології нарощування – на тіпси, форми, гель або акрил. Всі вони є абсолютно безпечними і нешкідливими. 
 
Гелеве нарощування зміцнює нігті, роблячи їх дуже міцними. З цією технологією можна створювати навіть акваріумний дизайн. Якщо робити своєчасну корекцію, такі нігті будуть дуже довго триматися. Гелеві нігті легко підпилювати, коригувати, і що важливо вони мають гарний глянцевий блиск. Нігті знімаються тільки спилюванням. 
 
Акрилове нарощування створює дуже пружні нігті, на які можна наносити об'ємний дизайн. Акрил підвищує еластичність і дозволяє нігтю «дихати». Цей матеріал гіпоалергенний і нетоксичний. Знімаються акрилові нігті дуже просто, достатньо просто розчинити їх у спеціальному розчині. 
 
Всі матеріали для нарощування нігтів дуже високої якості. В них немає шкідливих речовин, вони пропускають вологу і повторюють структуру нігтя. Під покриттям натуральний ніготь росте швидше, зволожується і набуває нової міцністі. 
 
Різноманітність дизайну і оформлення нігтів дозволяє вибрати найоригінальніші і стильні варіанти. Будьте ексклюзивними і неповторними. 
Краще не робити нарощування, якщо є травми нігтьової пластини, грибкові захворювання, під час прийому антибіотиків. 
 
 
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153