Як худнуть в різних країнах світу

18 марта 2018 - Мальва


Кожна країна має свої секрети схуднення. Ми вирішили поцікавитися цими негласними правилами і дізнатися, як зберегти струнку фігуру, залишаючись бадьорою і здоровою.


В якій країні не жила б жінка, питання стрункої фігури завжди буде актуальним для неї. Різниця лише в тому, що кожна національність підходить до вирішення цієї проблеми по-своєму. Хтось робить акцент на спорті і фізичних навантаженнях. Інші жінки звертають максимум уваги на харчування, ретельно підбираючи інгредієнти страв, які вони вживають. Так чи інакше, кожна країна має свої секрети схуднення. Ми вирішили поцікавитися цими негласними правилами і дізнатися, як зберегти струнку фігуру, залишаючись бадьорою і здоровою.

Всім відомо, що японки відрізняються стрункою і навіть мініатюрної фігурою. Для досягнення таких результатів мешканки Країни висхідного сонця дотримуються кількох простих, але дієвих правил. Перше - маленькі порції. Якою б не була трапеза, їжа подається на невеликих тарілочках. Також японки давно замінили хліб на рис, який є основою меню. Крім рису, головними продуктами в денному раціоні є риба, соя, овочі і фрукти, а також зелений чай. Важливу роль відіграє сервіровка і настрій, з яким людина вживає їжу, впевнені мешканки країни. Нарешті, палички для їжі - відмінна альтернатива звичним для нас вилок.

Ще одна нація, яка славиться на весь світ стрункими і красивими жінками - це французи. Всього 11% населення цієї європейської країни страждає від проблеми зайвої ваги. Для того, щоб залишатися у формі, французькі дами дотримуються декількох хитрощів. В першу чергу, це рух. Не обов'язково спорт або примусові фізичні навантаження. Їх з легкістю заміняють ходьба, аеробіка, йога. Словом, головне - не сидіти на місці! Ще одне правило - любов до їжі. Не варто відмовляти собі в улюблених стравах і продуктах. Просто слід зменшити порції і витрачати на трапезу не менш 15 хвилин, впевнені француженки. Стрункою і підтягнутою фігурі також допоможе відмова від фаст-фуду і постійних «кавових перекусів». Нарешті, необхідно звертати особливу увагу на якість продуктів.

Бразилійки також діляться своїми секретами, перший з яких - танці! Як би банально це не звучало, але танцювати люблять практично всі мешканки пекучої південноамериканської країни. Підтвердження тому - численні фестивалі і карнавали, які регулярно проходять в різних куточках Бразилії. Крім танців, секрет підтягнутою фігури пекучих південних красунь полягає в харчуванні. Головними продуктами раціону бразільянок є рис і квасоля. Науково доведено, що саме ці продукти сприяють зниженню ваги і борються з появою зайвих кілограмів.

Німкені, як і француженки, приділяють свій фігурі досить багато уваги. Для того, щоб триматися в формі вони завжди їдять сніданок. За статистикою, 75% населення Німеччини не пропускає ранкову трапезу, часто складається з мюслей, овочів, фруктів, омлету і хліба. Спорт - ще один секрет стрункості німкень. Велика частина мешканок цієї країни регулярно займаються якимось видом спорту, відвідують фітнес-клуби і басейни. Як бачимо, результат на лице!

Тайські жінки, які відомі своєю витонченою фігурою, завжди відрізнялися красою. Їх секрет схуднення простий - більше гострої їжі! Страви кухні Таїланду є одними з найгостріших в світі. Прекрасна половина країни скористалася цим і з'ясувала, що гіркі і перчені продукти значно уповільнюють процес споживання їжі. В результаті, не наступає перенасичення і організм отримує рівно стільки їжі, скільки йому потрібно. Невеликі порції - ще одне правило тайських жінок.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122