Як не набрати зайву вагу у свята

30 декабря 2016 - Мальва

 У період новорічних свят дуже легко можна набрати зайві кілограми. І буде дуже прикро, якщо всі старання мати красиву фігуру зійдуть нанівець. Як не набрати вагу під час свят, коли столи ломляться від смачних страв? Ми дамо вам кілька простих порад, як не набрати зайву вагу в новорічні свята.

 
1. Обов'язково надіньте сукню по фігурі. Такий одяг підсвідомо дисциплінує. Якщо ви не зовсім задоволені своїми пропорціями - це не привід одягатися в об'ємний балахон, що приховує ваші принади. Будь-стиліст скаже вам, що найвигідніший силует для «апетитних» дам - ​​напівприлеглий, коли обриси фігури вгадуються під одягом, але в той же час чітко не видно. Такий силует не дозволить оточуючим подумки додати вам зайві кілограми, а ви будете контролювати кількість з'їденого.
 
2. За столом на сімейному святі або вечірці пробуйте тільки особливі святкові страви і не їжте повсякденні. Шоколадку або жменю горіхів можна з'їсти в будь-який час. А ось холодець, гусака з яблуками або мамин «фірмовий» торт можна спробувати тільки в свято. І пам'ятайте, перший шматочок найсмачніший. У п'ятого печива смак такий же, як у першого. Тому краще пробуйте, а не наїдайтеся.
 
3. Чому в холодну зимову ніч ми позбавляємо себе задоволення солодко виспатися, а замість цього їдемо кудись по бездоріжжю в мороз? Щоб поїсти? Ні! Заради спілкування з друзями. Так давайте за новорічним столом більше говорити, хвалитися досягненнями, ділитися планами на майбутнє, щедро роздавати один одному компліменти. І нехай за розмовами колись буде не те що тарілку по другому колу наповнити, а й наколотий на вилку шматочок відправити в рот!
 
4. Якщо в гостях ви раптом помітили, що занадто багато їсте, постарайтеся відволіктися. Походіть по квартирі, помилуйтеся святковими прикрасами, підійдіть до знайомих, які в даний момент не їдять. А ще краще - влаштувати розваги. Танці, прогулянка на свіжому повітрі, запуск феєрверка, гра в сніжки - дуже своєчасний відволікаючий маневр і реальний порятунок від гастрономічних спокус.
Все ще мучитеся питанням, як не набрати вагу в новорічні свята? Сподіваємося, ви вже зрозуміли, що профілактика набагато ефективніше, ніж боротьба з наслідками святкового застілля. З новим роком!
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254