Як не залежати від циклу

29 ноября 2015 - Мальва

Внутрішній жіночий цикл відіграє величезну роль у житті будь-якої дівчини. Саме від нього залежить наш настрій і самопочуття і відповідно працездатність. Необхідно навчитися жити незалежно від фази циклу, щоб відчувати себе комфортно щодня. Як правильно розуміти та відчувати своє тіло. Про це ми поговоримо в нашій статті.


1-6 день  необхідно відмовитися від інтенсивних і важких фізичних навантажень. Також варто уникати стресу і різких перепадів температури, наприклад, сауни або гарячої ванни. Рекомендуються в ці дні піші прогулянки для того, щоб поліпшити кровопостачання органів малого тазу і зняти спазми. Не варто носити підбори, щоб не посилювати стан судин, що, у свою чергу, може спровокувати головний біль.

7-12 день. Ви сповнені сил і енергії, тому саме час підкорювати вершини. Для того, щоб організм зміг відновиться, включіть в свій раціон залізовмісні продукти: яблука, гречку, квасолю, горох і ялову печінку. У цей період жінка ніби світитися зсередини, вона виглядає по-справжньому дуже добре. З'являється особливо сильне бажання подоглядати за собою. Жінка більш приваблива і натхненна, а зсередини вона просто світитися. Саме в цей період з'являється інтерес до представників сильної статі. Саме зараз час для відчуття щастя і польоту, а під час менструації  – все навпаки.

13-14 день. Найкращий час для схуднення. Саме зараз відмінно спалюються жирові відкладення. Значить необхідно вести активний спосіб життя, займатися спортом. При цьому важливо ще не забувати про харчування, стежте, щоб у вашому раціоні було мінімум жирної, солодкої і крохмаловмісних їжі, наприклад, цукерки та печиво, хлібобулочні вироби, рис, картопля.

15-28 день  час для ПМС. За тиждень до настання «нервових» днів, фахівці рекомендують підтримати нервову систему заспокійливими чаями з мелісою, пустирником, валеріаною. У меню включіть соєві продукти, в яких містяться фітогормони, що допомагають заповнювати кількість прогестерону, через дефіцит якого так «штормить» організм. У ці дні можна побалувати себе відпочинком, це може бути перегляд цікавого фільму чи салонні процедури.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254