Як позбутися целюліту

30 апреля 2017 - Мальва

Скоро вже почнеться пляжний сезон і багато хто бажає позбутися від «апельсинової кірки». Що потрібно робити? Які засоби доступні нам?

Целюліт - це не медична, а косметична проблема. В середині минулого століття вперше заговорили про целюліт в Нью-Йорку, коли власниця косметологічних салонів Ніколь Роснар вирішила збільшити кількість клієнток і запропонувати дамам дуже корисну послугу. У 1973 році її стаття про целюліт вийшла на сторінках журналу Vogue, і змусила жінок замислитися.
На думку медиків зміни підшкірного шару жіночого тіла фізіологічні і закладені природою.
Наша шкіра в районі стегон і живіт тонша, ніж чоловіча, а підшкірний простір заповнений сотнями тисяч «мікроотворів», призначена для накопичення жирової тканини. Природа порахувала, що жирок потрібен кожній жінці, щоб мати сили і здоров'я виношувати і народжувати здорових дітей.
Це місце стає місце скупчення рідини, токсини та інші речовини, якщо їх нормальний висновок з організму порушені. Тобто целюліт сам по собі вже є свідченням неполадок в організмі: порушення обміну речовин, зміни гормонального фону, порушення мікроциркуляції в тканинах.

Профілактика целюліту
Існують професійні рекомендації, як позбутися целюліту.
• Не паліть. Куріння руйнує вітамін С, відповідальний за правильний обмін речовин і еластичність шкіри.
• Пийте 1,5 літра води на добу. Така кількості рідини повинна надходити в організмі крім чаю, соки та інші напоїв. Вона забезпечить вивід з організму зайвої рідини і токсинів.
• Правильно харчуйтеся. Це одна з основних рекомендацій, яка допоможе позбутися целюліту на і знайти ідеальну фігуру. Менше мучного і солодкого, більше цільнозернових злаків, фруктів і овочів.
• Займайтеся спортом, а краще виконуйте спеціальні вправи проти целюліту на сідницях і стегнах.
• Чи не нервуйте, так як стрес викликає порушення обмінних процесів і веде до утворення «апельсинової кірки». Також не варто переживати, як позбутися целюліту під час вагітності. Причина його виникнення - в гормональних змінах в організмі. Коли ваш малюк з'явиться на світ, є ймовірність, що і целюліт зникне.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254