Як швидко привести себе до ладу до свят?

4 декабря 2017 - Мальва
У кожної дівчини є свої секрети краси ... Але напередодні новорічних свят, фахівці розробили список найефективніших рекомендацій. Шкіра, волосся і нігті повинні бути ідеальні. Що потрібно зробити, поки ще є час до Нового року?

Наводимо в порядок зачіску
Не варто відкладати відвідування салону краси на останні дні перед святами. Потрібно відзначити, що нова стрижка виглядає краще через кілька днів, адже волосся звикають до нової форми, відростають і краще лежать. Крім того, так у Вас буде час на вдосконалення та приведення свого зовнішнього вигляду в норму.
  
Золотистий загар
За два тижні варто почати відвідувати солярій або використовувати автозагар. Шляхом відвідування солярію протягом 5-7 хвилин можна досягти гарної засмаги до свята, процедуру досить повторювати тільки один раз в тиждень. Ті, хто не хоче відвідувати солярій, варто застосувати автозагар.

Візит до косметолога
Такий захід, як чистку особи, не варто залишати на останній момент, адже в такому разі не виключено, що Новий рік доведеться зустрічати в паранджі. Потрібно подбати про це заздалегідь, хоча б за два тижні. Переважно записатися на цю процедуру у вихідні, щоб ніхто не міг вас застати в непривабливому вигляді, і можна було почервоніння і роздратування пересидіти вдома. Як відомо, «краса вимагає жертв», зате через пару днів буде приємно дивитися на себе в дзеркало - рівний колір обличчя, ніяких жировиків і чорних крапок.

Ручки і ніжки
Манікюр та педикюр теж слід зробити заздалегідь. Краще використовувати звичайний косметичний манікюр без нанесення покриття, адже є шанс його зіпсувати готуванням, прибиранням і іншими передсвятковими невідкладними справами. А лак можна нанести і за пару годин до Нового року. Не забудьте якийсь час перед Новим роком користуватися кремом для загоєння тріщин і зміцнення нігтів.
Педикюр обов'язковий, якщо ви плануєте надіти відкрите взуття 31 грудня. Щоб він виглядав ідеально, нанесіть другий шар лаку прямо в день святкування.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254