Як швидко схуднути? Ефективні поради

20 мая 2017 - Мальва
Згідно з дослідженнями психологів, лише невелика частина жінок задоволені своєю зовнішністю. Більшість же не влаштовує зайва вага. Це ставати великою проблемою, яка проявляється заниженою самооцінкою. Худнути потрібно грамотно, тобто поступово і планомірно. Але бувають такі ситуації, коли потрібно швидко скинути зайве, наприклад, до певної дати. Існує кілька порад, які допоможуть домогтися вельми хороших результатів.
 Найважливіше - це харчування. Перегляньте своє меню, можливо краще відмовитися від некорисних продуктів в силу їх непотрібності і сумнівної користі.

Водний режим
Назавжди приберіть зі свого життя солодку газовану воду, соки, нектари.
Все це - 100% вуглеводи, які приносять шкоду і нові шари жиру організму. Потрібно пити хорошу воду, оскільки це нуль калорій. Вживання води в достатній кількості багатьом допомогло позбутися від зайвих кілограмів.

Хліб під забороною
Виключіть зі свого меню білий хліб, здобу, макарони. У них містяться прості вуглеводи, які швидко перетравлюються, приводячи до короткого насичення і залишаючи після себе лише тяжкість і здуття живота.
Замість них їжте цільнозерновий хліб з борошна грубого помелу в поєднанні з некрохмалистими овочами. Це складні вуглеводи і вони допоможуть надовго зберегти відчуття ситості, допомагаючи в боротьбі із зайвими кілограмами.
 
Зарядка
Щодня візьміть за правило робити зарядку протягом 30 хвилин. Через тиждень, Ви відчуєте неоціненну користь. За півгодини фізичних навантажень згорає до 300 калорій.  Але не забувайте робити короткі перепочинку, адже калорії спалюються в інтервалі між вправами ще інтенсивніше.
 
Кава
Перед тренуванням можна випити кави з молоком або чорний чай, що додасть Вам енергії
 
Сон і відпочинок
Якщо організму не вистачає сну, він не встигає відновитися в результаті Ви стрімко набираєте зайві кілограмми.30 додаткових хвилин сну допоможуть вам почувати себе бадьоріше і свіже. 8-ми годинний сон підвищує обмін речовин.

До того ж, за дослідженнями вчених Гарвардського університету, спати не менше 7 годин на добу корисно для людини, а ось ті, хто сплять менше 5 годин, важать на 2 кілограми більше.
Справа в тому, що ті, хто спить менше 6 годин на добу сильно собі шкодить. Тоді в організмі більше греліну, гормону, який стимулює апетит. Також у них більше кортизолу, гормону стресу, який сприяє збільшенню ваги.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254