Як вибрати тампони: практичні поради

21 января 2016 - Мальва
Тампони - винахід, який дозволяє вести активний спосіб життя, а не лежати в ліжку під час «критичних днів». Ось чому так важливо правильно вибирати ці засоби захисту, щоб забезпечити собі максимальний комфорт в «критичні дні».

Під час «червоних днів» календаря сучасна жінка не «випадає» з колії, продовжуючи активно працювати, виконувати домашню роботу і навіть займатися спортом або хобі. Сучасні тампони дозволяють переживати ці дуже легко. Тампони по праву можна вважати одним з кращих винаходів минулого століття. Вони дозволяють не думати «як і що одягнути», «купатися чи в басейні», при цьому не відчувається дискомфорт. Крім того, тампони не створюють проблему як прокладки, створюючи «парниковий ефект» найкраще середовище для розмноження бактерій. Отже, як же правильно вибрати тампони.
 
Матеріал
 
Сьогодні на ринку сучасних тампонів представлено три види  віскозні, віскозно-бавовняні і бавовняні тампони. Останній варіант вважається найкращим для жіночого інтимного здоров'я. Ось чому лікарі-гінекологи рекомендують носити тільки натуральне бавовняну білизну, теж саме стосується і засобів гігієни. Бавовна «дихає», вона м'якенька і легко адаптуються до форми тіла, при цьому забезпечуючи високий ступінь надійності, завдяки своїм поглинаючим здібностям. Візьміть для експерименту в аптеці бавовняну і віскозну медичну вату і переконаєтеся в цьому прямо у себе вдома, просто просочивши ватку водою. Ви відразу побачите різницю по поглинанню. Крім того, віскоза  це синтетичне волокно, яке може спровокувати розвиток алергії і роздратування.
 
Розмір
 
Розмір тампона грає найважливішу роль для комфортного використання. Якщо не правильно підібрати розмір може виникнути дуже неприємна ситуація. При сильних виділення тампон маленького розміру просто протече, а при мізерних виділеннях – буде відчуватися всередині і заважати.
У цьому питанні потрібно керуватися своїми особистими відчуттями, але краще завжди мати пару упаковок тампонів різного розміру. Фахівці радять для перших днів місячних вибирати тампони з позначкою «супер», в середині міняти їх на «нормал», а останні дні використовувати «міні» тампони.
 
Поверхня
 
Ідеальний тампон не відчувається всередині і забезпечує надійний захист. Важливо, те, з чого зроблений тампон і яке його покриття. Покриття також буває натуральное і синтетичне. Звертайте на це увагу, адже покриття перше, з чим стикається ніжна слизова інтимних місць.
Також у деяких тампонів жолобки, в інших  – спіральки. Щоб визначити, який тип буде вам краще варто спробувати кожен вид.
 
Зручність
 
Тут грає роль форма тампона і легкість його заміни. Для того, щоб визначити який тампон буде кращим, варто протестувати кілька зразків. Зручність гарантуватиме впевненість у собі. Якщо є хоч найменший дискомфорт – значить, засіб тобі не підходить.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254