Як зберегти засмагу

10 августа 2017 - Мальва

 Гарна засмага - це один з головних трофеїв, які залишаються з нами після літнього відпочинку на морському узбережжі. Але, як відомо багатьом, він має властивість дуже швидко «змиватися», не залишаючи за собою і сліду як приємно провести час під сонечком. Тому, якщо Ви хочете, щоб по закінченню відпустки Вам все ж було чим похвалитися перед колегами, скористайтеся деякими хитрощами, які допоможуть зберегти рівномірну засмагу надовго.

 
Перегляньте свій раціон
 
Цікаво, що існують певні продукти, які допомагають утримувати засмагу. Це фрукти (абрикоси, персики, виноград), овочі (морква, спаржа, помідори), м'ясо і печінку, яйця, морепродукти. Речовини, які входять до їх складу, стимулюють вироблення меланіну. Звичайно ж, від одноразового вживання ефект навряд чи буде помітним, але, якщо включити такі продукти в щоденний раціон, результат стане очевидним.
 
Разом з тим існують також страви і напої, які негативно позначаються на якості засмаги, тому їх рекомендують виключити з повсякденного меню. Тим більше, що в більшій мірі вони шкідливі для здоров'я. До їх числа можна віднести смажені, копчені, мариновані, а також ковбасні вироби, кава, шоколад і алкогольні напої.

Придбайте спеціальні косметичні засоби
 
Існують спеціальні косметичні засоби не тільки для засмаги і після нього, а й для підтримки його стійкості. Наприклад, у продажу є спеціальні креми-пролонгатори, які здатні надовго зберегти засмагу в його найкращому вигляді.
Якщо смуглость зі шкіри все ж змивається, то, як правило, це відбувається нерівномірно. На шкірі утворюються різні плями, що завжди вигладить не дуже естетично. В цьому випадку стане в нагоді легкий скраб, наприклад, на основі меленої кави. Він допоможе не тільки дбайливо відлущити ороговілі частинки шкіри, але і збереже бажаний відтінок і його рівномірність.
 
В принципі, можна скористатися і народними методами. Вони не тільки ефективно, але й мало затратні. Так зберегти літню засмагу надовго допоможе звичайний відвар ромашки. Достатньо всього лише протирати їм шкіру один раз на добу. У той час як для особи можна робити маску на основі свіжих томатів. Для потрібного ефекту вистачить 15 хвилин.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254