Як зберегти жіноче інтимне здоровя в сезон холодів?

30 ноября 2016 - Мальва

 У сезон холодів особливо трепетно ​​слід ставитися до жіночого інтимного здоров'я.

Особливо на цьому наполягають лікарі-гінекологи. Крихкий баланс інтимного здоров'я легко можуть порушити невідповідний до сезону одяг, неправильне білизна, важка їжа, неправильна гігієна. Найбільшому ризику піддаються молоді дівчата і жінки у віці від 13 до 40 років.
 
 
Одягаємося правильно
Восени і взимку можна не відмовлятися від спідниць, просто потрібно вибирати відповідну тканину сезону і довжину спідниці. У холодну пору року потрібно носити теплі колготи, взуття також повинне відповідати сезону, при необхідності доповнюватися носками, гольфами, гамашами і т.д. Найкраще, щоб верхній одяг був нижче пояса. Особливо це важливо, тим, кому доводиться довго перебувати на вулиці і користуватися громадським транспортом. Природно, не можна сідати на холодні лавки і парапети. Кожна дівчина знає про це, але не завжди дотримується цього правила.
 
Білизна також має відповідати сезону - бавовняна, комфортна і нещільне. Не рекомендується носити щодня втягуючу білизну (коригуючий фігуру) і тісний одяг. Стягуючі колготи, шорти, штани не підходять для повсякденного використання. Вузькі джинси або інший щільна одяг ускладнює кровообіг, що може сприяти виникненню і загострення низки захворювань. Термобілизна підходить для спортсменів і людей, які працюють на вулиці в холодну пору року. В інших випадках носити термобілизну немає необхідності.

Харчування
Зі зниженням температури у багатьох з нас зростає апетит і тягне на важку і жирну їжу. Така їжа викликає застійні процеси, що негативно позначається на жіночому здоров'ї. В осінньо-зимовий період постарайтеся вживати побільше продуктів з високим вмістом клітковини.
 Крім того, пийте не менше 2-х літрів води в день (в залежності від наявності або відсутності супутніх захворювань).
 
Відпочинок
Не рекомендований відпочинок в чужих страyах і різка зміна клімату. Краще уникати різких перепадів температур. При зміні клімату відбувається збій адаптаційних механізмів в організмі, що впливає на роботу жіночої статевої сфери: порушення менструального циклу, з'являються або загострюються запальні захворювання.
 
Якщо жінка страждає (або страждала раніше) запальними захворюваннями, що супроводжуються болями внизу живота і (або) виділеннями з статевих шляхів, то восени-взимку ці проблеми можуть повернутися або загострюватися. При переохолодженні або застуді, коли знижується імунітет, хронічні захворювання переходять у гостру форму.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254