Як зробити талію стрункішою?

Немає нічого неможливого для людини з інтелектом! Якщо Ви поставили мету стати стрункими і чарівними, то обов'язково досягнете її. Головне, щоб вистачило сили волі і ентузіазму. Разом з тим, засвойте, що схуднення  – справа непроста, вона вимагає комплексного підходу, витримки і наполегливості. Але, і звичайно ж, врахуйте, що зайві кілограми підуть не тільки з талії. Так на які ж аспекти слід звернути особливу увагу?

 
Спосіб життя
 
Перше правило успішного результату  – схуднення має стати способом життя. Не чекайте понеділка, першого числа – почніть прямо зараз. І не робіть знижку на вихідний, День народження, Новий рік, кожну хвилину пам'ятайте про свою мету. Робіть це не для оточуючих, а для себе. Нехай головною мотивацією стане не просто схуднення, а поліпшення самопочуття та оздоровлення всього організму.

Правильне харчування
 
Ніякі фізичні навантаження не дадуть бажаного результату, якщо Ви будете продовжувати харчуватися фастфудом. Однак мова йде зовсім не про дієту. Вона може дати тільки короткочасний ефект. Тому потрібно повністю переглянути свій щоденний раціон і змінити харчові звички. Зробити це необхідно не на якийсь час, а на все життя. Не варто себе строго обмежувати у всьому. Просто вибирайте оптимальні методи термічної обробки: варіння, тушкування, приготування на пару, запікання. Їжте побільше свіжих фруктів, овочів, зелені, нежирного м'яса, риби, кисломолочних продуктів. Відмовтеся від висококалорійних страв, не вживати багато жирного, солодкого, смаженого, мучного.
 
Фізичні навантаження
 
Помірні фізичні навантаження не тільки допоможуть скинути зайву вагу, але і зміцнять імунну систему. Вибирайте, що Вам до душі: басейн, танці, пробіжки, аеробіка, фітнес. Найефективнішими все ж вважаються кардіо і силові тренування, особливо, якщо Ви мрієте про накачаному пресі.
 
Вода
 
Вода – один з найголовніших чинників здорового організму, важливість якого при похуденііувелічівается в кілька разів. Силові тренування стимулюють виведення рідини з організму у великому обсязі, її запаси потрібно обов'язково поповнювати. До, під час і після фізичних навантажень пийте чисту негазовану воду. Крім усього іншого, вона ще й сприяє очищенню всього організму.
 
Самопочуття
 
Дуже часто причиною появи зайвих кілограмів стає стрес, багато хто просто «заїдають» всі свої проблеми. Схуднути в такому випадку точно не вдасться, так що намагайтеся уникати нервових перенапруг. А якщо все-таки Ви потрапили в стресову ситуацію, відверніться якоюсь справою: хобі, прогулянка, прочитання книги, те, що заспокоїть Вас без зайвих калорій і принесе задоволення.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254