Як зустріти Новий рік 2018?

29 декабря 2017 - Мальва
 Невпинно наближається Новий 2018 рік, і кожен хоче зустріти його у всеозброєнні, ретельно продумавши все до дрібниць: від святкового образу до частувань. Адже всім відомо, що як тивстретішь Новий рік, так його і проведеш.

Де і як зустріти Новий рік 2018?

Наступаючий 2018 рік пройде під знаком Жовтої Земляний Собаки. Це дружелюбне тварина, якому не до душі самотність. Так що майбутній свято найкраще зустріти в галасливій компанії, в колі близьких, рідних і друзів. У новорічну ніч можна відправитися в гості, а можна влаштувати грандіозне застілля вдома. Головне, не залишатися наодинці з самим собою.
Що стосується місця святкування, то воно можете бути будь-яким. При цьому не слід забувати про те, що Собака обожнює гуляти на свіжому повітрі. Тому навіть, якщо Ваша компанія зібралася в затишному будинку, не забудьте хоча б ненадовго вийти на вулицю і пройтися. Це задобрить символ прийдешнього року.
Не перетворюйте новорічне свято на банальне застілля. Собаці подобаються активність і авантюризм. Тому заздалегідь продумайте сценарій свята, обов'язково включивши в нього веселі номери, цікаві конкурси та забавні розіграші.

У чому відзначити Новий 2018 рік?

Не останнє місце в плануванні майбутнього торжества належить і підготовці образу. Необхідно заздалегідь продумати всі елементи одягу і прикрас. При цьому слід підбирати гардероб у відповідній кольоровій гамі: жовтого, оранжевого, чорного і золотого. Підійдуть будь-які речі і аксесуари різних відтінків зазначеної палітри.
Так що на новорічну вечірку можна з успіхом одягнути як яскравий соковитий жовтий або помаранчевий наряд, так і класичне маленьке чорне плаття, доповнивши його золотими прикрасами.
Чоловікам же можна відійти від загальноприйнятих стандартів святкового вбрання і підібрати зручні і в той же час неабиякі речі із зимовою тематикою, наприклад, теплий в'язаний светр із зображенням новорічних героїв. Однак якщо образ підбирається для корпоративу, то можна віддати перевагу стандартний варіант у вигляді суворого костюма. У разі неформальній робочій обстановки можна доповнити наряд жилетом або піджаком, виконаному в яскравому відтінку наступаючого року. Не завадить приділити увагу і деталей. Це може бути як неабиякий краватку з веселим принтом, так і красиві золоті запонки.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254