Яка спідня білизна може нашкодити

11 июня 2017 - Мальва

 На перший погляд може здатися, що вибір нижньої білизни - це справа, що не вимагає особливої ​​уваги і знань. Досить просто знайти гарний, максимально привабливий і спокусливий комплект, який підкреслить всі достоїнства фігури. Однак секрет вдалого вибору спідньої білизникриється набагато глибше, ніж просто в його зовнішньому вигляді. Що ж ще так важливо знати для вдалої покупки?


Нижня білизна: ідеальний вибір

Ідеальна спідня білизна має бути немов на Вас шита! Тобто розмір правильно підібраного натільного одягу завжди абсолютно відповідає параметрам тіла. Воно ні в якому разі не повинна тиснути, натирати і заподіювати інші незручності при носінні.
Важливим аспектом покупки нижньої білизни є і те, з чого воно зшите. У цьому випадку перевагу слід віддавати натуральним тканинам, таким як бавовна або шовк. Допустимий вміст синтетичних матеріалів не повинний перевищувати 10%.

Яка спідня білизна може нашкодити?

Слід пам'ятати, що неправильно підібрана нижня білизна може завдати відчутної шкоди здоров'ю. Так небезпеку несе натільний одяг, пошитий з синтетики. Вона може спровокувати неприємні жіночі недуги, серед яких молочниця, дисбактеріоз і гарднерельоз.
При покупці трусиків зверніть особливу увагу на їх фасон, оскільки деякі з них можуть спровокувати проблеми зі здоров'ям або посилити вже наявні хвороби. Зокрема трусики в формі шорт не рекомендоване носити дівчатам, які страждають від варикозного розширення вен. Така білизна здатна пережимати судини, провокуючи скупчення ще більшої кількості крові.
Істотно зашкодити здоров'ю може і носіння стрінгів. Вся справа в особливостях їх конструкції, яка сприяє виникненню і поширенню інфекції сечостатевої системи. В результаті цього може розвинутися така неприємна хвороба, як цистит.
Ніколи не носіть тісну натільну білизну, це може бути причиною цілого ряду серйозних і часом незворотних проблем зі здоров'ям. Так регулярне носіння тісних трусиків може привести до такого страшного діагнозу, як безпліддя. Крім того, нижню білизну, яке весь час тисне і натирає, може послужити причиною виникнення запальних процесів в жіночих статевих органах, зокрема в матці і яєчниках. Це відбувається за рахунок того, що такі трусики провокують застій крові в малому тазу.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254