Как правильно вибирати тампони

У багатьох ситуаціях просто не обійтися без комфортних і непомітних гігієнічних засобів – тампонів. У сучасному темпі життя жінка повинна відчувати себе впевнено, рухатися легко. В іншому випадку, фізіологічні незручності можуть вплинути не тільки на здоров'я і самопочуття, але й на настрій. Багато пані впевнені, що тампони викликають неприємні відчуття і дискомфорт, але це відбувається лише тому, що був вибраний неправильний вид. Насправді ж це дуже практичий і надійний захист, яка дозволяє займатися своїми улюбленими справами. Давайте разом з'ясуємо, які бувають види і як зробити правильний вибір... 

Лікарі стверджують, що 63% жіночих хвороб виникає від неякісних засобів інтимної гігієни, тому до вибору варто поставитися з належною відповідальністю і користуватися ними правильно. Тампони «Мальва» виготовляють з бавовняного волокна, яке скручують у кілька шарів, щільно прошивають, потім спресовують до циліндричної форми. Всередину вставляється нитка для зручності використання. Якщо ж в тампони додаються ненатуральні елементи, типу віскози і ароматизаторів, тоді не варто користуватися такими засобами занадто часто. 

Перші і єдині українські тампони «Мальва» виготовляються з 100% бавовняного волокна на сучасному швейцарському обладнанні. Бавовна забезпечує надійний захист, завдяки своїм відмінним абсорбючим властивостями. Натуральний матеріал не викликає алергічних реакцій і подразнень. Зручна форма, загострена гладка головка та ніжна поверхня тампонів забезпечують повний комфорт при використанні, а також підтримують нормальний стан флори. Отже, як же зробити правильний вибір. Існує три стандартних види тампонів з різною поглинаючими властивостями: міні, регуляр і супер. 
 
Міні варіант використовується для мінімальних виділень. Це ідеальний варіант для тих, хто тільки починає користуватися тампонами. 
Регуляр тампони створені для щоденного використання. 
Супер – ідеальний вибір для «перших днів». 
 
Торгова марка «Мальва» давно відома на ринку, адже це перші українські тампони, виготовлені за найвищим критеріям якості. Рекомендуємо купувати відразу декілька видів тампонів для різних днів циклу.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153