Немає сил? Як підвищити життєву енергію

 Кожен відчував брак сил, коли просто немає енергії що-небудь зробити. Коли є постійне відчуття втоми, складно говорити про гарний настрій, продуктивність праці, в результаті розвивається депресія. Як виправити цю ситуацію? 

Ми є, те, що ми їмо 
Якщо Ваш раціон становить їжа швидкого приготування, фаст фуд-, і Ви звикли їсти на ходу, тоді можливо вся причина прихована в харчуванні. Безсумнівно, така їжа дуже смачна, але складається вона з швидких вуглеводів. Саме тому у Вас після таких перекусів дуже швидко з'явитися відчуття голоду.
Швидкі вуглеводи моментально засвоюються шлунково-кишковим трактом, що викликає різке підвищення цукру в крові та провокує значний викид інсуліну в кров. Інсулін знижує цукор крові, перетворюючи його в жир.

Їжа повинна бути корисною. Основу корисного раціону повинна складатися з каш. Повільні вуглеводи позбавляють від почуття голоду надовго; білки забезпечують повноцінну життєдіяльність організму і необхідну кількість корисних жирів. Харчування дуже сильно впливає на наше самопочуття.

Фізичні вправи
Ще древні філософи вважали, що не можна бути здоровим без фізичних навантажень. Регулярні заняття спортом запобігають розвитку атеросклерозу, крім того значно поліпшується розумова діяльність. Якщо Ви втомилися після роботи, просто змініть діяльність, яка буде приносити вам задоволення.

Магній  джерело енергії
Дефіцит магнію проявляється занепадом сил, розвитком апатії та депресії, відсутністю уваги і неуважністю. Магній бере участь більш ніж в 300 хімічних процесах в нашому організмі, тому це один з ключових елементів, який підтримує нормальний стан організму. Також він відповідає за злагоджену роботу нервової та серцево-судинної систем, підвищує імунітет і покращує розумову діяльність. Багато магнію міститься в шпинаті, горіхах, бобах і рибі.

Стреси і неврози
Регулярні стресові ситуації дуже сильно підривають здоров'я. Всім знайоме відчуття, коли після скандалу, кудись пропадає сила та енергія. Дуже складно жити спокійно, особливо в сучасному житті, коли дуже багато негативу по всюди. Ви можете зменшити згубний вплив, якщо надасте можливість своєму організму відпочивати і висипатися.

Медитуйте
Медитація широко відома практика проти втоми і занепаду сил. Вона не тільки підвищує рівень життєвої енергії, але і допомагає знайти спокій і гармонію зі своїм внутрішнім світом. Ті, хто практикує медитацію давно, упевнене заявляють, що це допомагає їм залишатися спокійними в стресових ситуаціях, покращує їх самопочуття і допомагає підбадьоритися після важкого дня.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254