Основи правильної засмаги

Кожна жінка мріє про красиву рівномірному засмагу, особливо це актуально, коли мова йде про поїздку на море. Однак слід пам'ятати, що перебування на сонці може не тільки прикрасити зовнішність, а й завдати непоправної шкоди здоров'ю. Як же цього уникнути? Як отримати однотонну шоколадну засмагу? Існує кілька секретів (швидше рекомендацій).

 
В перший раз
 
Якщо цього літа Ви вирішили перший раз поніжитися на сонечку, не варто вдаватися до цього заняття протягом усього дня. Для початку достатньо буде всього 20 хвилин. Після краще проводити час у тіні або ж одягнутися. Особливої ​​уваги заслуговує бліда шкіра. Людям з таким типом слід бути гранично обережними.

Захист від сонця
 
Йти на пляж без сонцезахисного крему  злочин! Але для початку слід його купити. Віддайте перевагу якісному перевіреного засобу з високим рівнем захисту, а також уважно прочитайте спосіб його застосування. Як правило, сонцезахисний крем потрібно нанести ще вдома, оскільки для активізації його складу потрібна певна кількість часу, приблизно 20-25 хвилин. Врахуйте, що час від часу доведеться наносити свіжі шари засоби, особливо після купання або активного потовиділення.
 
Ліки та засмага
 
Якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати, то перш, ніж відправитися на пляж, слід обов'язково проконсультуватися у лікаря. Тільки він зможе визначити, безпечним для Вас буде перебування на сонці в цей час. Важливо знати, що людський організм, приймаючи деякі ліки (це можуть бути знеболюючі, жарознижуючі, антибіотики), ставати беззахисним перед впливом ультрафіолетових променів. В результаті чого можуть проявитися такі неприємності, як фотодерматоз або гіперпігментація.
 
Час доби
 
Час доби  один з найважливіших аспектів для придбання гарної засмаги. На пляж можна йти з 7 до 11 ранку і після 16 вечора. Це час вважається найбільш безпечним для перебивання на сонці. А от з 11 до 16 годин значно збільшується ймовірність отримання опіку. До того ж у цей час ультрафіолетові промені особливо шкідливі, так що не варто ризикувати своїм здоров'ям.
 
Частини тіла
 
Загоряючи, потрібно враховувати, що деякі частини тіла більш схильні до дії сонця, ніж інші. Особа, плечі, груди і спину необхідно покривати шаром сонцезахисним кремом частіше, ніж залишився тіло.
 
Заміна
 
А що робити, якщо сонцезахисний крем закінчився, і Ви не встигли купити новий? Вихід простий - взяти оливкова олія. Звичайно ж, воно не зрівнятися з сучасними сонцезахисними засобами, але на короткий час перебування під впливом ультрафіолетових променів цілком згодиться.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254