Поради для гарного самопочуття

30 марта 2018 - Мальва
Для багатьох переглянути свій спосіб життя здається нездійсненним завданням, але не все так страшно ... Для початку давайте почнемо з невеликих змін, які пізніше стануть просто звичкою.

Виявляється, завжди бути в гарному самопочутті не так вже й складно. Хоча для багатьох переглянути свій спосіб життя здається нездійсненним завданням, але не все так страшно ... Для початку давайте почнемо з невеликих змін, які пізніше стануть просто звичкою. А життя придбає нові фарби! Є кілька простих і дуже корисних порад для нашого здоров'я.

Повернемося до чорного чаю. Останнім часом кави, зелений і трав'яний чай витіснили традиційний напій з його лідируючих позицій. А між тим, чорний чай набагато корисніше, завдяки вмісту флавоноїдів, він володіє потужними антиоксидантними властивостями, знижує рівень холестерину в крові. Вчені довели, що після шести тижнів регулярного вживання чорного чаю в крові значно знижується рівень холестерину в крові. Особливо він корисний жінкам, які хочуть позбутися від пари-трійки зайвих кілограмів. Важливо знати, що максимальна користь буде від свежезаваренного чаю помірної температури (50-60 * С). Пити його можна не раніше, ніж через 30 хвилин після їжі і не більше 3-4-х чашок в день.

Ходіть пішки по сходах, той хто це робить - рідше страждає серцево-судинними захворюваннями. Через кілька днів таких тренувань - Ви помітите як покращився і стало спокійніше дихання, а спина рівніше. При цьому важливо ходити без нічого в зручному взутті, оскільки важка сумка з продуктами може нашкодити спині. З проблемами в колінних суглобах краще не слідувати цій пораді, і не вельми спускатися по сходах вниз.

Поменше «сидіти» в інтернеті. Наприклад, пошуки необхідної інформації онлайн - це проста форма вправ для мозку, які дозволяють поліпшити пам'ять і швидкість реакції. А надмірне зловживання всесвітньою павутиною, різні ігри затягують не на жарт, в слідстві чого у людини з'являється комплекс неповноцінності.

Поменше вживайте солі - і ж через тиждень організм звикне до нового смаку. Лікарі рекомендують зменшити кількість споживання солі, оскільки вона затримує рідину, підвищується кров'яний тиск. А повне виключення солі приводить в норму роботу всієї серцево-судинної системи. Така дієта - чудовий спосіб оздоровити нирки, яким не до вподоби «пересіл». Через пару тижнів «мішки» під очима, які часто вказують на проблеми з нирками, стануть набагато менш помітними.

Користуйтеся флоссом. Навіть є дотримуватися всіх правил по догляду за ротовою порожниною, то без зубної нитки можна обійтися, але краще цього не робити. Люди, які постійно користуються флосом рідше звертаються до дантистів. Зубна нитка захищає від карієсу і знижує ймовірність виникнення розвитку проблем з яснами.

Заняття спортом оберігають людину від розвитку багатьох серйозних захворювань, у тому числі і від діабету. При фізичних навантаженнях в м'язах активізується все життєві процеси, нормалізується рівень цукру в крові. Як варіант, можна зняти йогою. Іранські вчені відзначають, що 90 хвилин занять йогою двічі на тиждень здатні позбавити від неуважності і депресії вже за 8 тижнів. А ще на 13% поліпшується пам'ять, особливо здатність до запам'ятовування деталей.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122