Профілактика молочниці без ліків

27 января 2016 - Мальва
Особливо в холодну пору часу молочниця стає частою проблемою багатьох жінок. Рясні неприємні виділення, свербіж, печіння  ці симптоми приносять дискомфорт. Надмірний ріст дріжджових бактерій може бути наслідком після прийому антибіотиків, оральних контрацептивів і може бути спровокований вагітністю, і навіть надмірним захопленням кислою і солодкою їжею.

Якщо у Вас час від часу з'являється молочниця, тоді рекомендована профілактика альтернативними способами. Приміром, будуть корисними лікувальні тампони, які можна зробити своїми руками. Візьміть бавовняний тампон злегка намочіть його і капніть 5-8 крапель маса чайного дерева. Тампон не повинен бути повністю просякнутий, тільки злегка змочити. Використання інших інгредієнтів для лікувальних тампонів може порекомендувати ваш лікуючий лікар-гінеколог. Також існують перевірені методи для зменшення дискомфорту при молочниці.

1. Бездріждьова дієта допомагає уникнути рецидиву молочниці. Рекомендується звести до мінімуму вживання алкоголю, цукру, борошна, кислих продуктів і оцту.

2. Цибуля і часник є прекрасними протигрибковими продуктами. Регулярне вживання цих продуктів допомагає впоратися зі зростанням дріжджів.

3. Календула - це прекрасний засіб від жіночих інтимних проблем, яке є природним антибіотиком. Ви можете пити чай з календули, робити спринцювання.

4. Тампони з маслом чайного дерева - прекрасна «швидка допомога» при перших симптомах кандидозу. Вони допоможуть зняти свербіж, а також зменшать зростання дріжджових бактерій.

5. Регулярно вживайте пробіотики для боротьби з грибком. Ефективними пробіотиками вважаються ті, які пов'язані з лактобактеріями.

6. Приймайте вітаміни для підвищення імунітету, що допоможе вам боротися з молочницею. Рекомендуємо вам звернути увагу на вітамін С, бета-каротин, цинк і екстракт насіння грейпфрута.

7. Вибирайте тільки натуральну бавовняну білизну. Це ж стосується і таких засобів гігієни, як тампони і прокладки.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254