Щаслива жінка = здорова жінка

9 июня 2016 - Мальва

 Ця аксіома абсолютно виправдана в реальності. Ми беремо курс на щастя.


Щасливі жінки не відчувають стрес
 
На легке життя безпосередньо впливає відсутність безпричинного занепокоєння. Стреси і нервові ситуації несприятливо впливають на здоров'я і психологічний стан. Кожна з нас це розуміє, але чомусь тоді як і раніше переживаємо, нервуємо без особливих причин і псуємо своє здоров'я?

Щасливі жінки ведуть активний спосіб життя
 
Якщо жінка щаслива вона не буде сидіти цілий день вдома на дивані, нічого не роблячи. Ті, хто страждає ночами від свого поганого життя не сплять ночами навряд чи колись навчаться бути щасливими. Щасливі жінки виявляють активність на роботі, а вдома займаються сімейними справами. Активна позиція та відсутність часу «чахнути» на дивані - запорука здоров'я.

Щасливі жінки не часто хворіють
 
Якщо організм перебуває в напрямку «руху на щастя» тоді йому просто ніколи хворіти Більшість хвороб саме від нервів - згодні? Будь-яка хвороба впливає на емоційний стан жінки і її загальний рівень щастя. Якщо поганий настрій, то затягується ГРЗ і з'являється депресія,  і зубний біль не проходить, і спина болить сильніше.

Щасливі жінки хочуть бути здоровими
 
Жінки, які щасливі завжди намагаються дивитися на своє життя і життя своєї родини. Вони намагаються робити ті речі, які корисні для всіх в сім'ї з точки зору здоров'я. Саме такі жінки будуть вибирати здорові і якісні продукти і не полінуватися для цього пройти пару сотень зайвих метрів, а не купувати супермаркетів і купувати ГМО. Така тяга до здоров'я виходить зсередини і її не може бути у жінки, яка постійно незадоволена своїм життям.
                           
Щасливі жінки цікавляться секретами здоров'я
 
Жінки, які можуть назвати себе щасливими, мають у своєму розпорядженні достатньо коштів, щоб вести здоровий спосіб життя. Внутрішні ресурси, якими володіє щаслива жінка, з легкістю відображаються на здорову їжу, здорових звичках і свідомому виборі на користь здорового способу життя.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254