Що потрібно жіночому організму

2 июня 2016 - Мальва

 Для жіночого здоров'я і гарного самопочуття необхідний певний список речей. Отже, про що йде мова:


Сильне плече
Відчуття захищеності і необхідності для жінки грає найважливішу роль в її не тільки психологічному, але і фізичне здоров'я. І мова йде не про інтим. Тривала відсутність чоловіка веде до поступового руйнування жіночого організму внаслідок накопичення нереалізованих жіночих енергій. Справа в тому, що природа передбачила механізми компенсації відсутності сексу і трансформацію сексуальної енергії в інші її види. А значить, що найважливіше, що потрібно жінці від представників сильної статі - це чоловіча енергія.

Позитивні емоції
Позитивні емоції підживлюють жіноче здоров'я, вони потрібні так само, як і повітря. Вчені виявили колосальний вплив емоційного фактора на загальний стан організму. До того ж жінки набагато емоційніше чоловіків, значить, вони повинні отримувати набагато більше позитиву.

"Жіночі штучки"
Жіночі справи, такі як шопінг, танці, рукоділля і творчість заряджає жінку
енергією і силою. Ось чому так важливо мати улюблене хобі.

Дружба
Жінкам необхідні психологічні розрядки з подругами. Необхідно реалізовувати жіночу потребу в спілкуванні, що гарантує гарний настрій.

Розрядка
Дуже важливо вчасно позбуватися від негативних емоцій, інакше можна потрапити в депресію. Методів розрядки і звільнення від негативу досить багато.

Спорт
Фізичне навантаження гарантує правильну циркуляцію крові в організмі і швидке виведення шкідливих речовин. Кожен сам вибирає вид спорту, а також інтенсивність навантаження, головне, щоб це було в задоволення.

Правильне харчування
Якісне харчування є запорукою міцного жіночого здоров'я. Звичайно, ідеальний варіант - це екологічно чиста їжа. Бажано вживати менше м'яса, щоб було менше агресії, а їсти більше овочів і фруктів. Солодке потрібно вживати в міру, але і не виключати його з раціону зовсім. Адже солодощі, особливо шоколад - це джерело гормонів щастя!

Родина
За своєю природою жінка - це мама. Реалізація цього інстинкту грає найважливішу роль у здоров'ї жінки. Звичайно не всі хочуть і можуть це втілити, тому це питання кожен вирішує так як буде краще йому.

Доброта
Жінка, щоб відчувати себе морально комфортно зобов'язана здійснювати добрі вчинки. Чим більше тепла вона віддає іншим людям, тим більше отримує його назад. Така доброта може проявлятися по-різному, наприклад, нагодувати бездомних собак, допомогти сусідської бабусі з продуктами, зв'язати племінниці красивий светр. Гордість прекрасної статі - то, що вони роблять світ добрішим.

Усамітнення
Кожна людина повинна мати можливість на усамітнення з самим собою. Такі моменти дозволяють осмислити життя, при прийняти важливі рішення і побудувати плани на майбутнє. Хтось хоче побути на самоті довше, хтось менше, але особисто простір потрібно всім. І слабка стать - не виняток.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254