Секрети успішної жінки

21 июля 2017 - Мальва

 «Бачу ціль - не бачу перешкод!» - ось девіз, який повинен стати головним для кожної успішної жінки. Але крім цього є ще кілька нюансів, до яких необхідно бути готовими на шляху до досягнення бажаного. Крім того, є ряд певних правил, яким доведеться слідувати, щоб Ваша мета виправдала засоби.


Знайти головний сенс всієї затії

Максимально посилити мотивацію допоможе усвідомлення того, навіщо Ви йдете до своєї мети? Чому це так важливо для Вас? Усвідомлення і осмисленість на шляху до своєї мрії завжди грають вирішальну роль.

Чітко уявити бажане

Важливо чітко уявляти свою місію у всіх подробицях і обов'язково з урахуванням тимчасових рамок. Тобто необхідно точно визначити термін, по закінченню якого Ви отримаєте бажане. Повне усвідомлення всіх труднощів, які належить подолати по дорозі до своєї мрії, допоможе зібратися з силами і знайти рішучість. При цьому ключову роль відіграє позитивний настрій - повна впевненість у власних силах.

Визначити ціну своєї мрії

Ні для кого не секрет, що досягнення будь-якої мрії має свою ціну. Тому Ви завжди повинні чітко усвідомлювати, на які жертви Ви готові піти для отримання бажаного. Крім того, продумайте, що або хто саме може допомогти Вам в тій чи іншій ситуації. У тому числі покладайтеся і на свій потенціал: час, фінанси, корисні знання і навички.

Подумки намалювати плоди своєї праці

Якщо Ви чітко представите, що Ви отримаєте в результаті своїх зусиль, Вам буде набагато легше долати навіть найважчий шлях. Це не обов'язково може бути одна нагорода. Часто в результаті можна отримати цілий ряд переваг: визнання, репутацію, повагу, фінансове заохочення ... Головне, чітко уявити результат: як Ви дізнаєтеся про те, що мрія збулася; що Ви відчуєте в цей момент? Чим чіткіше і яскравіше буде образ, тим сильніше стане мотивація і вище гарантія успіху.

Припустити, якими можуть бути можливі перешкоди

Уявіть, що може перешкодити Вам на шляху до мрії, які перешкоди можуть очікувати Вас при цьому. Продумайте, як Ви зможете протистояти цим труднощам, що можете зробити, щоб уникнути їх.

Підготувати запасний план

Не завжди все виходить так, як було задумано раніше, тому Ви повинні бути готові і до цього теж. Тому важливо заздалегідь прорахувати можливі варіанти розвитку подій, головне, щоб в кінцевому підсумку Ви отримали бажане.ф
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254