Шкідливі звички, які старять жінок

30 ноября 2016 - Мальва
Фахівці склали список шкідливих жіночих звичок, які згубно впливають на красу, додаючи зайвого віку. Чого ж не варто робити?
 
1. Спати лицем в подушку
Це найпоширеніша шкідлива звичка? Можна знайти таке рішення - класти подушку таким чином, щоб вона була між плечем, рукою і вухом і не торкалася обличчя.

2. Тримаємо поставу
Багато хто з нас працюють в офісах за комп'ютером. Необхідно дотримуватися правил роботи за монітором: екран повинен завжди перебувати на рівні очей. Якщо комп'ютер буде нижче, Вам доведеться постійно опускати голову, а це веде до викривлення шиї і спини. Збільшується навантаження на зігнуті відділи хребта. І так ми можемо просидіти цілий день, навіть не помічаючи, і не відчувають напруги. Виправити ситуацію можливо - встановіть монітор на рівень очей.
 
3. Затиснута шия
Використання сучасних девайсів ставитися причиною тенденції обвисання другого підборіддя. Погана постава призводить до того, що щоки і добірок втрачає чіткість. Такі негативні зміни можна помітити навіть у молодих дівчат. Це відбувається через те, що нижня щелепа зрушена, шия і підборіддя затиснуті.
 
4. Зайві рухи
Японці не чіпають обличчя, щоб шкіра залишалася чистою і бархатистою. Косметологи рекомендують торкатися обличчя тільки тоді, коли Ви вмиваєтеся, наносите косметичні засоби, робите масаж.

5. Задумлива поза
Багато з нас, коли думають часто підпирають підборіддя долонею. У такій позиції на обличчі утворюється 10 складок. Позбавтеся від цієї звички, вона не додає краси.

6. Примпужування
Примружені очі і насуплений лоб - дуже шкідливі звички, які необхідно викорінювати. Прості поради: клейте пластир або наносите на обличчя білок. Так Ви зможете відчувати рух м'язів і не повторювати помилку.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254