Сидячий спосіб життя: яким має бути раціон

15 января 2018 - Мальва

 Спосіб життя - це завжди один з найважливіших факторів, які впливають на стан здоров'я. При цьому вагоме значення має комплексний підхід: правильне харчування і достатні фізичні навантаження. Тому людям, які ведуть сидячий спосіб життя в зв'язку з особливостями професії або просто в силу своєї пасивності, слід особливо уважно поставитися до свого раціону. Оскільки знижена активність і нерегулярні перекушування шкідливою їжею рано чи пізно можуть призвести до негативних наслідків. У прекрасної статі це перш за все відобразиться на фігурі. Що ж робити для того, щоб сидяча робота не стала причиною набору зайвої ваги і наступних проблем зі здоров'ям?Правильне харчування

Безумовно, для підтримки здоров'я і стрункої фігури необхідно дотримуватися правильного харчування. Прийоми їжі повинні бути збалансованими і дробовими. При цьому очевидно, що в робочий час цього домогтися досить важко. На допомогу можуть прийти здорові перекуси, що складаються з корисних продуктів. Вони не тільки наситять організм корисними речовинами, але і додадуть енергії. При цьому така їжа не принесе шкоди здоров'ю і не відобразиться зайвими кілограмами на фігурі.

Продукти для правильного перекусу

У раціоні жінки, яка веде сидячий спосіб життя, обов'язково повинні бути яйця і свіжа зелень. Ці продукти багаті вітамінами А і Е, а також лютеїн. Дані елементи покращують обмін речовин, не дозволяючи зайвим кілограмам відкладатися на талії. Крім того, така їжа сприяє збереженню зору, що особливо важливо для людей, які протягом всього дня працюють за комп'ютером. Так що варене всмятку яйце, приправлене свіжою зеленню, - ідеальний варіант для офісного перекусу.
Корисно включати в свій раціон і імбир, особливо в зимовий період. Він не тільки помітно прискорює метаболізм, але і покращує захисні сили організму. У холодну пору року це особливо важливо. Адже в цей час істотно підвищується ризик простудних захворювань.
При сидячій роботі не слід відмовляти собі і в солодкому. В якості перекусу в першій половині дня можна використовувати шоколад високої якості, а також сухофрукти. Ці продукти чудово стимулюють мозкову діяльність і підвищують настрій. Головне не перестаратися, з'їдаючи за один присід цілу плитку улюблених ласощів.
Протягом робочого дня не слід забувати і про вживання свіжих плодів. Особливо корисними стануть ягоди - джерела, багаті вітаміном С і іншими речовинами, які благотворно впливають на стан здоров'я.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254