Тест на вагітність. Як вибрати найчутливіший

17 декабря 2016 - Мальва
Сьогодні представлений найширший вибір тестів на вагітність, що дозволяє вибрати недорогий, але точний варіант. Головним фактором у виборі тесту є чутливість, тобто здатність «засікти» ХГЧ на найнижчих відмітках. ХГЧ - хоріонічний гонадотропін людини, речовина, що виділяється хорионом плаценти, тобто приутній в крові і сечі жінки тільки при нормальній вагітності. У нормі рівень ХГЧ поза вагітності складає 0-5 MME / мл, після зачаття він починає стрімко зростати. Також варто відзначити, що концентрація ХГЛ в крові значно вище, ніж в сечі. Якщо Ви хочете дізнатися відповідь набагато раніше, тоді є сенс здати аналіз крові.
Тести на вагітність дозволяють визначити вагітність по сечі на 10-15 днів після передбачуваного зачаття. Вони визначають ХГЧ в сечі в концентрації 10-25 Mme / мл. Відповідно, чим нижче ця цифра, тим тест більш високочутливий, тобто може використовуватися на ранніх термінах, навіть з першого дня очікуваної менструації. Тест з чутливістю 10 Mme / мл обіцяє показати достовірний результат вже на 7-10 день після зачаття. До таких високочутливих тестів ставляться тести на визначення вагітності «Мальва», з чутливістю в 10 MME / мл, завдяки чому їх можна використовувати до затримки менструації.

Не все так просто. Крім чутливості, важливі ще - простота і зручність використання. Всі види домашніх тестів працюють по одному і тому ж принципу: визначення ХГЧ гормону. Всі тести оснащені спеціальним реактивом, що реагує на цей самий гормон ХГЧ.
 
Сьогодні ми можемо користуватися такими видами тестами:
 
1. Тести - смужки - доступний і простий у використанні спосіб визначення вагітності. Щоб отримати відповідь, потрібно просто опустити тест в ємність з сечею, і вже через пару хвилин результати тесту будуть готові. Варто відзначити, що краще вибирати тести з вищою чутливістю, наприклад тести «Мальва», які визначають вагітність до затримки менструації.
2. Планшетні тести відрізняються  вищої вартістю. Цей вид тесту досить зручний, складається він з двох віконець, в одне з них необхідно піпеткою капнути сечу, через кілька хвилин результат з'явиться в іншому віконці.
3. Струменеві тести - це найточніший вид. Досить просто поставити тест під струмінь сечі і через пару хвилин - Ви дізнаєтеся точну відповідь.
4. Електронний тест надають самі достовірні результати, які не залишають сумніву. Однак вартість його зовсім немаленька.
 
Надійність тесту виявляє вагітність залежить від декількох показників: кількості антитіл і рівня ХГЧ (хоріонічний гонадотропін). Чим менше концентрації ХГЛ відображає контрольна система, тим результат тесту надійніше. Наявність специфічних антитіл збільшують достовірність результатів.
 
Перед покупкою тесту на вагітність ознайомтеся з упаковкою продукту, на якій розміщена коротка інформація безпосередньо про сам товар і його фірму. Обов'язково повірте дату виготовлення продукту, оскільки надійність тесту, що визначає вагітність, випущеного два роки по тому значно знижується. В упаковці обов'язково повинна бути інструкція до застосування.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254