Топ 10 правил стрункості

29 апреля 2016 - Мальва


Згідно зі статистикою кожна друга жінка не задоволена своєю фігурою. У чому ж секрет струнких красунь, які навіть особливо не намагаються якось схуднути і можуть дозволити собі з'їсти смачненьке.
Спадковість, конституція тіла і хороший метаболізм - такі причини зазвичай називають, чому деякі люди не поправляються. Однак дослідники з Cornell Food і Brand Lab з'ясували, що не тільки хороші гени допомагають уникнути набору ваги. Вчені склали 10 правил, які дотримуються стрункі люди.
 
1. Сніданок
Сніданок - це головний прийом їжі, оскільки він забезпечує людину енергією на півдня. Люди з гарною фігурою ніколи не пропускають ранковий прийом їжі. Як правило, сніданок складається з кисломолочних і молочних продуктів, яйця, фруктів і овочів.
 
2. Не сидять на дієтах
Рідко вдаються до дієт люди з відмінною фігурою. 48% опитаних заявили, що вони ніколи не сиділи на дієтах.
 
3. Їдять те, що приносить задоволення
Їжа повинна приносити задоволення і не викликати дискомфорт (здуття, печія, переїдання, тяжкість), тільки тоді вона буде на користь. Необхідно полюбити здорову їжу і зробити її основним раціоном. Звичайно Жерен крильця-гриль в соусі набагато смачніше, ніж кольорова капуста з відвареної курячої грудинкою. Тільки ось відчуття після з'їденого будуть кардинально різні.
 
4. Не обмежують себе
Люди, які постійно намагаються схуднути в кінцевому підсумку стають одержимими, фанатично обмежуючи себе практично у всьому. Стрункі люди дотримуються трохи інших правил: вони можуть дозволити собі десерт, але віддають перевагу більш низькокалорійним солодощів і вживають їх в помірних кількостях.

5. Фізична активність
Можна подумати, що стрункі люди шість днів в тиждень проводять в спортзалі, але це далеко не так. Серед опитаних 32% займаються спортом не більше двох разів в тиждень, 27% - три-чотири рази на тиждень, а 10% і зовсім не навантажують себе фізичними активностями. Вони віддають перевагу ходьбі або їзді на велосипеді пересуванню на автомобілі (громадському транспорті).
 
6. Чи стежать за вагою
Стрункі дівчата стежать за свої вагою, але без фанатизму. Вони зважуються, але не кожен день, а приблизно раз на тиждень.

7. Менше вуглеводів
Існує така думка, що стрункі люди намагаються однієї лише травою, але це далеко не так. Дійсно людина, яка стежить за своєю фігурою, віддасть перевагу салату, але і від буріто або сендвіча він теж не відмовиться. Головне правило: якщо хочеться бутерброда, тоді вибирайте з цільного зерна. Це цілком прийнятний варіант для сніданку або обіду, але не для вечері.

8. Не вживають газованих напоїв
Так це так. Люди з нормальною вагою вибирають якісну питну або мінеральну воду. Дієтична кола - міф для ледачих, які не бажають відмовлятися від шкідливих звичок у їжі, але при цьому намагаються схуднути.

9. Не уникають алкоголь
Лише троє з десяти розповіли, що вони не вживають алкоголь, і це ніяк не пов'язано з їх бажанням залишатися у формі. Можна дозволити собі келих червоного сухого вина, від цього твоя фігура ніяк не постраждає.

10. Уникають культу їжі
Стрункі люди не їдять, що хочуть в необмежених кількостях. 90% опитаних сказали, що вони намагаються стежити за своїм раціоном і не переїдати. Вони можуть собі дозволити час від часу з'їсти піцу, але на наступний день вони влаштовують розвантаження організму на салатах.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254