Топ 10 секретів краси

Ці прості поради розроблені професіоналами-косметологами. Прислухайтеся до їхніх рекомендацій, і Ви завжди будете виглядати бездоганно і привабливо. 

Ідеальна шкіра  
 
1. Темні кола під очима прибере терта картоплю. Загорніть картопляну кашку в марлю і робіть компреси щоранку протягом 5 хвилин. У картоплі є природний освітлювач – ензим катехолаза. 
2. Роздратування і почервоніння шкіри допоможе зняти поживна маска з вівса з водою. Наносити таку суміш потрібно рівно на 15 хвилин. 
3. Після зими шкіра бліда, але ж так хочеться додати їй привабливого відтінку бронзи. Фахівці рекомендують наносити автозасмагу через півгодини після душу, коли PH шкіри нижче норми. Це дозволяє отримати більш глибоку засмагу на тривалий час.  
 
Блискуче волосся 
 
4. Коли є необхідність двічі на день мити волосся, не використовуйте шампунь в обох випадках, досить просто нанести бальзам на кінчики волосся. 
5. Попрощатися з посіченими кінчиками можна назавжди. Навчіться правильно розчісувати волосся – з низу до коріння. 
 
Бездоганний макіяж 
 
6. Погляд буде більш виразним, якщо підвести внутрішню частину верхнього повіка яскравим перламутровим олівцем смарагдового кольору. 
7. Наносите освіжаючий лосьйон поверх макіяжу – це додасть м'який, теплий і світлий вид шкірі. 
8. Простим способом можна прибрати кола біля очей і додати сяйва. Для цього використовуйте золотий мерехтливий крем з коректором. 
9. Наносьте тональний або денний крем як мінімум за півгодини до виходу на вулицю. У цих засобах є жир, який починає випаровуватися при контакті з вітром, внаслідок чого шкіра сушитися і з'являється лущення. 
 
Ідеальний манікюр 
 
10. Засіб для розм'якшення кутикули – ідеально підходить для зміцнення нігтів.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
133


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
153