Топ 5 помилок в інтимній гігієні

Дуже часто проблеми з інтимними зонами виникають від неправильної гігієни. Гінекологи ще раз акцентують увагу здавалося б на простих, але дуже важливих речах.

1. Мило для інтимної гігієни
Багато хто з нас використовують саме мило для догляду за собою, але це дуже неправильно. Кислотно-лужний баланс піхви на нижче ніж у шкіри. Ось чому кошти, які призначені для миття тіла, не можна використовувати в інтимній гігієні. Використання звичайних засобів може спровокувати розвиток молочниці і навіть вагініту. Для інтимної гігієни потрібно використовувати тільки спеціальні засоби, які м'яко і дбайливо очищатимуть і прибирати шкідливу мікрофлору і бактерії.
 
2. Ароматизовані засоби
Навіть, якщо Ви використовуєте гелі, пінки і мила для інтимної гігієни з різким ароматизованим запахом і кольором, це також може зашкодити крихкому інтимному здоров'ю. Справа в тому, у піхві переважає кислотна флора, тому захист може бути легко порушена ароматизованим засобом. Звертайте увагу на рН - він повинен бути нейтральним.
 
3. «Спереду назад»
Цьому правилу мами вчать ще маленьких дівчаток. Ніколи не варто забувати про цю рекомендацію. В іншому випадку, може потрапити інфекція в піхву. Тому всі рухи повинні здійснюватися за принципом - спереду-назад.

4. Багаторазове використання лез
Не можна робити епіляція інтимних раз одним і тим самим лезом, що кожен раз потрібно використовувати нове. Якщо постійно використовувати одну й ту ж саму касету, це загрожує роздратуванням і запаленням, а також висипанням. Взагалі епіляцію інтимних зон краще довіряти руками професіоналів.

5. Часте відвідування душа
Занадто педантична охайність - це також недобре. Якщо часто використовувати мила, тоді вбиваються всі корисні бактерії, а вони є захисниками внутрішнього середовища. І рідкісне відвідування душа також негативно позначається на жіночому здоров'ї. Оптимальний варіант - двічі в день.
 
 
 
Дотримуйтесь правил інтимної гігієни, і ви зможете уникнути неприємних наслідків і захворювань. Залишайтеся завжди здоровими і красивими.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254