Тримаємо форму і тонус взимку

22 ноября 2015 - Мальва
Взимку завжди хочеться більше спати, ми швидше втомлюємося, а рухатися просто немає сил і бажання. Як результат, з'являються зайві кілограми. Неможливо помітити, коли людина поправляється на пару кілограм. Але, якщо нічого не робити, то через деякий час буде дуже прикро, якщо ви не зможете застебнути свою улюблену блузу або штани. Напередодні зими потрібно вже знати, що робити, щоб такого не відбувалося.

Холодний погляд на ситуацію

Якщо Ви не хочете навесні мучатися від зайвих сентиментів на талії і стегнах, тоді не варто думати, що нічого не потрібно робити за зиму. Щоб потім швидко не зганяти зайві кілограми до пляжного сезони. Як тільки за вікном ще стане холодніше, організм потребуватиме ще більше їжі, і Ви почнете ще більше їсти. При цьому фізично навантажень буде ще менше, не буде ні прогулянок, ні занять спортом на вулиці. Починайте діяти вже зараз! Запишіться на заняття йогою, пілатесом або фітболом.

Перегляньте раціон

Взимку потрібно обмежити себе в харчуванні, для цього можна скористатися трьома методами. Перший – не їжте після 18.00 або за 3 години до сну. Другий – зведіть до мінімуму вживання нездорової їжі, наприклад, мучного, солодкого, фаст-фуду і інших ворогів фігури. Третій метод розвантажувальні дні на монотонної дієті. Приміром, раз на тиждень Ви можете влаштовувати яблучний, білковий, кефірний.

Контроль над собою
 
Ви повинні взяти ситуацію під контроль. Череда зимових свят можуть змусити Вас збитися з дієти. Значить, необхідні фізичні навантаження. Як мінімум по 15 хвилин, але кожен день! Мотивуйте себе, тим, що зможете носити купальник влітку і будь-яку бажану одяг, і при цьому, відчувати себе впевнено і комфортно! У цій ситуації працює золоте правило: краще зробити мало, ніж нічого не робити.

Немає відмовок

Немає відмовок, ліні і жалості до себе. Погана погода, депресія – це не причини, щоб не стежити за собою. Відірвіться від монітора і займіться собою! Тренуйте силу волі  і Ви отримаєте приголомшливі результати!

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254