Зберегти красу і молодість шкірі

7 марта 2016 - Мальва
Це потрібно знати всім дівчатам, кому за 20 років. Прості звички допоможуть зберегти молодість і красу шкіри. Застосування дорогих косметологічних процедур, використання косметики буде марним, якщо нехтувати цими простими правилами. Адже, саме шкіра розповідає про наш вік, спосіб життя. Отже, які ж звички допоможуть нам залишатися красивими.

Менше цукру і вуглеводів
Цукор зменшує кількість антиоксидантів, які потрібні для молодості шкіри обличчя. Більш того, вуглеводи сильно шкодять фігурі. Необхідно відмовитися або хоча б зменшити кількість уживаного цукру.

Ультрафіолет
Наша шкіра «не любить» бути на сонці. Зовсім ще трохи чекати літа, якщо Ви зібралися в теплі краї, не забудьте взяти сонцезахисний крем. Отримуйте правильну засмагу: виходьте на сонце з 7-11, а потім з 16-19.00. Не потрібно бути на вулиці в час піку сонячної активності, оскільки це звичка призведе до швидкого в'янення шкіри.

Маски
Слід регулярно робити живильні і зволожуючі маски шкірі обличчя, щоб вона була еластичною і гладкою. Ви можете проводити ці процедури у себе вдома, зробивши маски з натуральних інгредієнтів. По-перше, ви заощадите час, а по-друге, гроші.

Правильно спимо
Якщо організм не висипається це, в першу чергу, позначається на здоров'ї шкіри. Після безсонної ночі вранці маємо опухлі повіки і синці. Буквально через тиждень, можно буде побачити нові зморшки. Молодість шкіри обличчя - здоровий сон! У день необхідно спати 7-8 годин.

Вода
Вода - це запорука краси і гарного самопочуття. Щоб шкіра була еластичною, мала здоровий і сяючий вигляд необхідна достатня кількість води - приблизно 2-2,5 літра в день.

Продукти
Смажені, копчені і жирні страви негативно позначаються на стані шкіри. Тільки запікайте або готуйте на пару. Також введіть в раціон харчування продукти, які містять вітамін Е і С (лляне масло, пророслі зерна пшениці, кукурудза, ячмінь, цитрусові, капуста і т.д.).

Без стресів
Гормон стресу кортизол негативно впливає на колаген, саме тому з'являються ранні зморшки. Секрети молодості шкіри в умінні розслаблятися. Погодьтеся, ми часто турбуємося без приводу, пора відмовитися від цієї звички.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254