Жіночий гороскоп 2018

20 декабря 2017 - Мальва
 2018 рік пройде під знаком Жовтої Земляний Собаки. На думку астрологів, очевидно, що цей рік стане успішним і подарує багато позитивних моментів. Головне, в достатній мірі працювати над собою і прагне до подолання будь-яких перешкод.

Особисті відносини

У 2018 році слід залишити будь-які конфлікти, недомовки й образи в минулому, тільки в такому випадку можна розраховувати на гармонію і взаєморозуміння в особистих відносинах. Крім того, настане сприятливий час для поліпшення житлових умов. При цьому не завадить замислитися про поповнення.
Що стосується самотніх представників даного астрологічного знака, то новий рік подарує їм довгоочікувану зустріч з людиною, яка цілком може претендувати на роль другої половинки. Однак дотримуючись порад астрологів, не варто квапити події і з головою занурюватися в бурю пристрастей. Нехай відносини розвиваються поступово без зайвого поспіху і впливу ззовні.

Здоров'я

У наступаючому році здоров'я напряму залежатиме від повноцінного відпочинку. У цей час не варто звалювати на себе непосильну ношу і намагатися самостійно вирішувати всі проблеми. Інакше це буде чревато перевтомою, внаслідок чого можуть ослабнути захисні сили організму і його легко атакують вірусні інфекції.
Особливу увагу слід приділити харчуванню. Воно повинно бути раціональним і повноцінним. Завзятим любителям м'яса необхідно в достатній кількості вживати свіжі фрукти, овочі і крупи. При цьому зірки попереджають про небезпеку харчових отруєнь. Тому потрібно їсти тільки свіжі продукти. Від екзотичних страв краще зовсім відмовитися.

Кар'єра

Рік Жовтого Собаки обіцяє подарувати успіх в кар'єрних питаннях, особливо тим, хто трудиться в промисловій галузі. Їх робота і самовіддача буде оцінена гідно керівництвом.
Для приватних підприємців саме час зайнятися розширенням бізнесу. Розумний ризик з грамотним підходом буде повністю виправданий. Це рік обіцяє удачу, але не варто покладатися виключно на цю обставину. Необхідно розраховувати на власні сили і ретельно планувати кожен крок.
Що стосується тривалих відряджень, то в цей період астрологи радять від них відмовитися. Всі робочі питання можна вирішити за допомогою сучасних комунікаційних технологій.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254