Звички, які псують красу

18 января 2018 - Мальва

Серед жіночої половини населення дуже багато любительок солодкого. Варто тільки задуматися, скільки ложок цукру Ви додаєте в чай ​​або каву, і це при тому, що будете пити його з цукеркою, печивом або зефіркой. Необхідно пам'ятати, що норма споживання цукру за день дорівнює 30 грамам. Все, що перевищує цей показник, може привести до негативних наслідків. Зокрема надлишок солодкого погіршує стан шкіри - руйнує клітини колагену, який відповідає за її пружність.

Неправильно підібрана білизна

Білизна, особливо бюстгальтер, не просто одяг для краси. Це предмет гардероба, який може суттєво впливати на жіноче здоров'я. Тому ставитися до його вибору потрібно з особливою ретельністю. Це стосується як якості текстилю, так і відповідного розміру. Якщо носити ліфчик менший, ніж потрібно, можна заробити цілий оберемок проблем, серед яких варто відзначити захворювання опорно-рухового апарату.

Невдалі пози для сну

Дивно, але краса і молодість жінок залежить, в тому числі, і від поз, які вони займають у час сну. Тому, якщо вони підібрані невірно, це обов'язково позначиться на зовнішньому вигляді. Так, якщо спати на животі або на боці, це загрожує передчасним старінням внаслідок втрати пружності шкіри.

Регулярне недосипання

Безумовно, регулярне недосипання шкідливо для здоров'я. Теж саме можна сказати і про зовнішність, яка неминуче страждає від цього. Зокрема відбувається передчасне старіння організму, а обличчя виглядає тьмяним і втомленим.

Недостатнє вживання води

Для того щоб виглядати молодо і красиво, необхідно в достатній кількості вживати чисту воду. Якщо нехтувати цим правилом, рано чи пізно шкіра стане сухою і зів'ялої, з'являться зморшки, що нікому не додасть привабливості.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254