Звички, які псують зовнішність

31 июля 2016 - Мальва
Ви ніколи не задавалися питанням, що на перший погляд нешкідливі звички можуть сильно шкодити зовнішності. Давайте поговоримо більш детально.
 
Звичка 1. Як часто Ви сидите перед комп'ютером, підперши рукою підборіддя? Якщо часто, тоді ознайомитеся з кількома причинами, чому варто позбутися від цієї шкідливої ​​звички. Сидячи в такій позі, зміщується під'язикова кістка. Крім цього, утворюється друге підборіддя, може змінюватися контур обличчя, тобто з'являється асиметрія. До того ж, погіршується кровообіг, а внаслідок цього, харчування тканин, і шкіра, на жаль, починає швидше старіти.

Звичка 2. Якщо Ви часто розумієте, що сидите неправильно і сутулитесь, повторіть вправу - без зусилля опустіть голову і потримайте її так пару хвилин. Така вправа допомагає розслабити м'язи шиї і відновити кровотік. Постарайтеся не сутулитися і не сильно нахиляти низько голову при листі. Під час сидіння не кладіть ногу на ногу, оскільки це сприяє розвитку варикозу. Тому що нога, яка лежить зверху, продавлює судини.
 
Звичка 3. Коли ми нервуємо, навіть самі не помічаємо, що починаємо кусати губи. Звичка кусати і облизувати губи, частково пов'язана з їх висушування. Щоб уникнути цього, тримайте біля себе пляшечку з водою, щоб завжди була можливість заповнити нестачу вологи.
А ще скільки у нас шкідливих косметичних звичок!
 
Звичка 4. Наприклад, часто міняти засоби по догляду за шкірою обличчя. Нагадаємо, що багато активні компоненти, що входять до складу косметичних засобів, починають діяти тільки через три - чотири тижні після початку використання. Якщо ти міняєш засоби по догляду частіше, то ти втрачаєш самого сенсу доглядають процедур. Тому косметологи радять оновлювати гель, крем, молочко для особи не частіше, ніж раз на півроку. І не варто наносити на шкіру дуже багато засобів. Надлишки крему не вбираються, абсолютно ніякої користі не приносять і залишають на шкірі жирну плівку. 
 
Пам'ятайте про те, що декоративна косметика має свій термін придатності. Тому періодично проводите ревізію своєї косметички. Якщо ти користуєшся спонжем для нанесення тонального крему, то раз на тиждень його слід промивати в теплій воді з невеликою кількістю гелю для душу.
 
Звичка 5. Також до розряду некорисних звичок відноситься занадто часте відвідування ванни. Надмірні чистюлі втрачають природний жировий захист шкіри. Тому не варто зловживати гарячою ванною. Це шкодить і шкірі грудей, вона втрачає пружність. Тому приймай ванну не частіше 1 разу на тиждень. А вранці і ввечері краще митися під душем. Вода повинна бути теплою - близько 40-43 градусів. Вранці умивайся без мила і гелю. Просто для того, щоб освіжитися. Голову при можливості мій не частіше, ніж через день. Іноді давай волоссю відпочити від фена і гарячої плойки, якщо ти робиш з нею укладку. Корисно робити самомасаж голови, щоб поліпшити кровообіг шкіри голови і уникнути надмірного випадання волосся. Тим більше, масаж голови доставляє чимало задоволення.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
229


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
254