«Само не пройде». Коли терміново потрібно до гінеколога

30 мая 2017 - Мальва

Сьогодні ми хочемо поговорити про досить делікатне. Тема жіночої інтимного здоров'я дуже важлива, оскільки не можна несерйозно ставитися до больових відчуттів. Гінекологи кажуть, що кожна жінка просто зобов'язана проходити обстеження хоча б раз на рік. Але існують причини, за якими потрібно просто негайно бігти до лікаря якомога швидше.

 
1. Біль під час інтимної близькості
 
Якщо Ви давно вже зі своїм партнером і раніше не було відчуття болю чи дискомфорту, тоді це вагомий привід відвідати лікаря-гінеколога. Адже ніхто не отримає задоволення від такої близькості. Тим більше, це цілком може послужити симптомом більш серйозного захворювання. Тому не відкладайте - зателефонуйте вашого лікаря-гінеколога і запишіться на прийом.
 
2. Випадкові зв'язки
 
Якщо вийшло так, що був незахищений інтим з людиною, якого ви не довго знаєте - це «той самий» привід звернутися до гінеколога. Після таких інцидентів найкраще відразу відвідати гінеколога і здати необхідні аналізи хоча б для власного спокою.
 
3. Незвичайні виділення
 
Не потрібно сподіватися, що проблема мине сама по собі, назавжди зникне. Виділення не повинні доставляти ніякого дискомфорту. Якщо Ви помітили, що щось дивне, потрібно не зволікати, а з'ясувати причину разом з гінекологом, щоб хвороба не почала прогресувати далі.
 
4. Збої менструального циклу
 
Якщо Ви простежуєте динаміку частої зміни менструального циклу - це може свідчити про серйозні порушення в організмі. Наш організм повинен працювати як годинниковий механізм, чітко і злагоджено. Якщо ви спостерігаєте у себе часті збої менструального циклу - зверніться до лікаря, щоб визначити причину.
 
5. Занадто рясна менструація
 
Візит до лікаря не варто відкладати також в тому випадку, якщо менструація занадто рясна, з кров'яні згустки не кінчуються більше 7 днів.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122