5 порад як зберегти жіноче здоров'я

28 января 2017 - Мальва
Здоров'я - це найдорожче, що є у кожної людини. На жаль, багато хто з наc починають по-справжньому його цінувати, коли починають втрачати ... Існує п'ять важливих порад, які допоможуть зберегти жіноче здоров'я.

Спорт для мозку
Виявляється, фізичне здоров'я багато в чому залежить від нашої мозкової активності. Дуже важливо отримувати будь-які розумові навантаження - навчання, розгадування кросвордів, рішення задач, прослуховування аудіокниг, шашки і так далі. Якщо у Вас бувають провали в пам'яті або просто з'являється апатія, тоді варто знайти собі заняття, наприклад, піти на курси англійської мови, писати вірші.
Але одного навантаження на мозок недостатньо - звивини необхідно «підживлювати» правильної їжею. Вживайте якомога більше овочів і фруктів (помідорів, буряків, солодкого перцю, ягід, апельсинів, слив і так далі).
Вас мучать головні болі? Не варто нехтувати цим симптомом, оскільки під ним можуть ховатися такі серйозні проблеми, як пухлини або аневризми. Є три причини терміново звертатися до лікаря: головні болі найчастіше проявляються вранці, сильні болі виникають раптово, як блискавка, або супроводжуються сильною нудотою.
 
Контроль грудей
У зв'язку з тим, що почастішали випадки раку молочних залоз, фахівці настійно рекомендують робити самостійну перевірку молочних залоз хоча б один раз на місяць. При цьому найкраще проводити перевірку через кілька днів після завершення менструального циклу. Якщо з'являються шишки або ущільнення в області грудей, потрібно обов'язково йти до лікаря. Після сорока років бажано робити мамограму і УЗД молочних залоз хоча б раз на рік.

Зверніть увагу на раціон
Найкраще відмовитися від вживання консервованих і оброблених продуктів, оскільки в них міститься багато консервантів і цукру. Зайві калорії в свою чергу дуже шкідливі для організму. Перед вживанням продукту в їжу потрібно подивитися, щоб в складі не було барвників і консервантів. Якщо у Вас є зайва вага, тоді варто приділити увагу грамотному схудненню.
 
Захищайте своє серце
Велику користь організму принесуть фізичні навантаження. Навіть досить півгодини на день, щоб значно знизити ризики захворювання серця. Потрібно робити вправи собі в задоволення, тоді ви помітите конкретний результат. Більше рухайтеся - це дуже важливо. Не лінуйтеся відвідувати стоматолога, адже в разі запальних процесів у роті організм отримає високі дози С-реактивного білка, що може привести до збільшення товщини артеріальних стінок і зниження їх гнучкості.
 
Зменшимо стреси
Стрес потрібно вміти знімати, причому варто це робити щодня. Адже, стрес - це головна причина всіх проблем зі здоров'ям. Підберіть собі найкращий спосіб розслаблятися після важкого робочого дня. Є проблема? - Тоді говорить про неї з мамою, подругою або навіть сусідкою. Часом єдиним порятунком є ​​звичайна розмова. Якщо зрозуміти суть проблеми, то вирішити її вже буде не важко. При депресії дуже допомагає світлова терапія. Хоча б 15 хвилин в день необхідно бувати на сонечку. Якщо ж за вікном похмуро, то можна включити в квартирі яскраве освітлення - це також підніме настрій.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122